Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Sorrow, oglądałam ;) na konwentach kupuje się zajebisty merchandise z ulubionych serii! :D Chodzi na panele, je w biegu, ocenia ludzi po przypinkach i prowadzi niekończące się rozmowy w sleeproomach :mrgreen:

Kiya, och, strasznie bym chciała! Wszyscy moi fandomowi znajomi dorośli :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, ej, ja też jestem dorosła :P

 

Sorrow, też nigdy nie byłam na konwencie! ^_^ Tzn. byłam na Dniu z Sailor Moon dziecięciem będąc, ale tylko kilka godzin, byłam tam sama i niemal najmłodsza. Nie wiedziałam, że tam się rozmawia z ludźmi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, oglądałam ;) na konwentach kupuje się zajebisty merchandise z ulubionych serii! :D Chodzi na panele, je w biegu, ocenia ludzi po przypinkach i prowadzi niekończące się rozmowy w sleeproomach :mrgreen:

Kiya, och, strasznie bym chciała! Wszyscy moi fandomowi znajomi dorośli :why:

że co? :shock::shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, może to wróci? Ja też myślałam, że wyrosłam, znudziło mnie to i ludzie zaczęli mnie wk**wiać, no ale widać tak łatwo nie da się od tego odciąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzam się, w ostatniej chwili dowiedziałam się, że laryngolog się rozchorował i będzie najwcześniej w przyszłym tygodniu. Świetnie. A zapewne dostałabym skierowanie na zabieg i mogłabym już odczekiwać swoją kolejkę.A tak to się przesunie nie wiadomo jeszcze o ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, oglądałam ;) na konwentach kupuje się zajebisty merchandise z ulubionych serii! :D Chodzi na panele, je w biegu, ocenia ludzi po przypinkach i prowadzi niekończące się rozmowy w sleeproomach :mrgreen:

Aha, to takie burżujskie spotkanie. Co to są sleeproomy?

 

idle, ej, ja też jestem dorosła :P

 

Sorrow, też nigdy nie byłam na konwencie! ^_^ Tzn. byłam na Dniu z Sailor Moon dziecięciem będąc, ale tylko kilka godzin, byłam tam sama i niemal najmłodsza. Nie wiedziałam, że tam się rozmawia z ludźmi :P

Ja kiedyś byłem w Katowickim klubie fantastyki. Spotkałem fandom w poza-konwentowym wydaniu i to wystarczyło by mnie zniesmaczyć. To było coś w rodzaju amerykańskich nerdów.

 

slow motion, to jest konwent:

tumblr_lbk56rw7hA1qeb7amo1_500.jpg

 

:mrgreen:

Jesus fucking Christ, nuke it from orbit, it's the only way to be sure.

 

Poniedziałek.przeglądam oferty pracy PUP

I jak Ci idzie? Jakie masz doświadczenia z szukaniem pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×