Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Zazulka

Nie zadziała, nie ma szans :)

Hee he...cwany jestes bo Ty juz jestes na dobrej drodze do wyzdrowienia, a pamietasz poczatki??wystraszysz nowa koleżanke

 

-- 02 mar 2014, 14:48 --

 

Ja zaraz idę na mecz koszykówki. Jak się nie boisz hałasu to możesz iść ze mną :)

Halasu sie nie boje bo pracuje w przedszkolu:-) tylko ko nie lubie...a graja mezczyzni?w takich mokrych koszulkach?:-) ha ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubie niedziel w domu...od kiedy biore elicee-bo wesniej tylko w domu-a nikomu nie chce sie ruszyc dupki żeby gdzies pójsc i cos porobić...idziecie ze mną?
Ja właśnie odpalam rower i śmigam. Zająć się czymś, zmęczyć się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora ja piguły lykam od 27 wrzesnia, zaczęłam już 6 miesiąc i muszę powiedzic że chyba na dobre się rozkręciły bo od grudnia nie miałam lęków tylko od czasu do czasu niepokój, a hydro nie biorę od grudnia.

A czujeszsie wyleczona?i szcześliwa?

 

-- 02 mar 2014, 14:50 --

 

Jak ja nie lubie niedziel w domu...od kiedy biore elicee-bo wesniej tylko w domu-a nikomu nie chce sie ruszyc dupki żeby gdzies pójsc i cos porobić...idziecie ze mną?
Ja właśnie odpalam rower i śmigam. Zająć się czymś, zmęczyć się.

U mnie zimno...brak słonca:-( wieje od ruskich chlodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora

Koleżanka sama napisała: "Na razie odrzucam myśl, że nie zadziała. Ale wiecie jak to jest: im bardziej się ją odrzuca tym nachalniej powraca".

Także napisałem na przekór, żeby zadziałało :)

Juniorzy 16-letni grają, w tym mój kuzyn. Ale pocą się jak ja po paroksetynie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora wyleczona to się nie czuje, ale jest na tyle dobrze że mogę funkcjonować, brak lęków to chyba to można nazwać, że lestem szczęsliwa, wiem ze jeszcze długie leczenie przede mną, ale myślę, że teraz to będzie z górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora wyleczona to się nie czuje, ale jest na tyle dobrze że mogę funkcjonować, brak lęków to chyba to można nazwać, że lestem szczęsliwa, wiem ze jeszcze długie leczenie przede mną, ale myślę, że teraz to będzie z górki.

Nie wyleczona?co ma na mysli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam na mysli,że nie czuję się na sto procent normalnie tak jak przed kurwicą, zostało jeszcze, niepokój, suchosc w jamie ustnej, ucisk w żołądku i chaos w pamięci

Yhyy to wydaje się do zniesienia...

 

-- 02 mar 2014, 16:22 --

 

A mieiscie cos taiego...kiedys jak mialam przewlekły stres to robilo mi ię słabo i miałam czrne mroczki przed oczami...to była masakra i zawroty glowy, czasami to trwało do pół godziny...wróciłam ze spaceru, schyliłam sie i mnie dopadło, trwało to z minute ale uruchomilo nie miłe wspomnienia:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest do zniesienia, dr. mi mówiła ze leczenie będzie trwało rok, ale chyba będę bała się odstawic lek, bo nie wyobrażam sobie powrotu kurwicy, a z tego co tu czytam to może tak być.

No może...ale nie chce nawet o tym wspominać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mieiscie cos taiego...kiedys jak mialam przewlekły stres to robilo mi ię słabo i miałam czrne mroczki przed oczami...to była masakra i zawroty glowy, czasami to trwało do pół godziny...(
Oczywiście. Dlatego początkowo myślałam, że moja astma wróciła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce myślec że to wroci...tylko jak zaczyna powracać to powolutku daje o sobie znać:-( chociaż dobrze że ostrzega a nie od razu wali z grubej rury

 

-- 02 mar 2014, 16:53 --

 

dzama, a ile już zażywasz te leki?

 

16 dni :105:

I jak tam Twoje uboki?przeszło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mieiscie cos taiego...kiedys jak mialam przewlekły stres to robilo mi ię słabo i miałam czrne mroczki przed oczami...to była masakra i zawroty glowy, czasami to trwało do pół godziny...(
Oczywiście. Dlatego początkowo myślałam, że moja astma wróciła.
Tfu, tfu. Anemia miała być. Nie wiem, skąd mi się ta astma przyplątała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cżesc. Dzieki za dobre słowo wszystkim. Pod wieczór troche odpuscilo mi, ale do południa do koszmar. Wmawial sobie, ze to uboki paro tak na mnie dzialaja, choć esci powinno mnie chyba chronić przed lękami.

Smutna, siostrę, jak przeżyłas wizytę gości? :D dzielna byłaś na pewno

Xyz, jak Twoje ataki paniki? Lepiej

Krista, zazdroszczę dobrego samopoczucia

Luki, jutro bądź od rana ze mną, nie wiem jak wytrzymam w robocie

U mnie rownia pochyla jak na razie :bezradny: chciałabym zaliczyć choć jeden normalny dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×