Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wolałbym nie istnieć.


wafelek

Rekomendowane odpowiedzi

Majster, może źle trafiłem ale to jest forum dla ludzi z depresją i innymi rzeczami które przybijają ludzi więc jak bym potrafił się uśmiechnąć do ucha do ucha i nie przejmować tym co mnie w życiu spotkało to raczej bym tutaj nie zaglądał i nie pytał o radę...

 

Wiem że pozytywne podejście do życia dużo ułatwia ale bez przesady, nie uśmiechnę się mając w głowie tyle myśli że nie wiem co z nimi zrobić. Jak moje życie się poprawi to wrócę i pożartuję sobie z Tobą, obiecuję.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh po raz kolejny dochodzę do wniosku że nie pasuję do tych czasów...

 

gdy byłem w gimnazjum to nikt telefonu nie miał... a komputer i internet był odległym marzeniem. Teraz nikt nie wychodzi bez telefonu z domu.

 

:) ejj a ja co mam powiedzieć? mój telefon przez cały dzień leżał sobie beztrosko pod stołem a listy piszę najczęściej na papierze i wysyłam w kopercie :) i nie jestem jedynym takim "ewenementem" ;) w dodatku jestem od Ciebie młodsza, dexter ;) niemożliwe?

 

znajomości na odległość mają swoje zalety i potrafią bardzo wzbogacić życie, sposób myślenia, w ogóle zmienić człowieka, ale pod warunkiem, że nie oczekuje się od nich jakiegoś romansowego rozwinięcia. mam sporo przyjaciół, takich od serca, daleko, spotykamy się dwa-trzy razy w roku i zawsze to jest wielkie święto :) zresztą dzięki znajomościom na odległość powstało tyle świetnych listów... Sobieski i Marysieńka, Apollinaire i Madeleine, tylu tylu poetów i pisarzy korespondowało ze sobą i z różnymi cudownymi kobietami. cudownymi duchowo/intelektualnie bo z głupią babą o czym pisać? ja myślę, że znajomości internetowe to nie jest jakieś novum naszych czasów, ludzie od zawsze zawierali przyjaźnie na odległość

 

no i podobno mam depresję a cały czas się uśmiecham, jeśli tylko na moment odrywam się od swoich myśli... szczególnie to forum poprawia mi humor, bo można się konkretnie zdystansować do swoich problemów.

 

pozdrawiam Cię dexter, myślę że jeszcze wiele dobrego może Ci się przydarzyć - każdemu z nas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację soulfly89, znajomości internetowe i w ogóle poznawanie ludzi ubogaca bardzo osobowość... można poznać tyle rodzajów osobowości ile by się w realu przez całe życie nie poznało. Nieraz miałem sytuacje na czacie że pisałem z dziewczyną godzinę, dwie, wygadała się, podziękowała i poszła.

 

Teraz czasami jak ktoś nowy do mnie pisze to po paru eskach, sposobie ich pisania i użytych wyrazach potrafię ocenić piszącą osobę, i jeśli kontakt utrzymuje się to najczęściej mam rację z tą pierwszą oceną.

 

Wiesz, zazdroszczę Ci tego uśmiechu... bo ja chodź bym się starał i szukał motywacji to jednak zawsze coś się zdarzy co mnie znów zdołuje. Ale cóż, wierzę w lepsze czasy :) w coś trzeba wierzyć, poddawać się nie zamierzam. Nigdy nie szedłem na łatwiznę hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ból istnienia to moje drugie imię :/

 

@wafelek:

 

jestem takim samym nieudacznikiem i kaleką życiową jak ty,

wiem ze nie jest to zadnym pocieszeniem dla ciebie ale wiedz

ze w tym gownie nie tkwisz sam i uwierz na słowo - znam twoj ból, mimo

ze szczerze nie chciałbym go znac, to najgorsze co moze byc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że nie masz żadnych znajomych ani zainteresowań.

Naprawde nie ma niczego co Ci się podoba ? Jest wiele ciekawych rzeczy. Kiedy znajdziesz już coś co cie zaciekawi , to zacznij tez szukać ludzi którzy będą lubić to samo ( wiem to nie jest aż takie łatwe ). Piszesz, że mieszkasz w dużym mieście, to jest większa szansa że napewno kogoś znajdziesz.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×