Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wizyta u psychologa - strach sie bac ???


Manka1526921782

Rekomendowane odpowiedzi

hmm... :bezradny: ja nawet nie to, że się wstydzę, ale po prostu nie umiem odpowiedzieć na najprostrze, zadane przez niego pytania..

on zadaje pytanie jakby z drugiej strony, a ja po prostu nie wiem.. nic nie czuje.. nie wiem co powiedzieć..

 

Cześć Lakuda. Ja mam to samo.

Właściwie mam zamiar dopiero iść do psychologa. Pierwszy raz, ale dokładnie obawiam się tego co opisałaś. Drugą opcją jest, że się rozryczę :)

 

byłam kilka dobrych lat temu u pani psycholog - było strasznie, obiecałam sobie, że więcej nie pójdę ale niestety teraz było u mnie tak źle, że poszłam do psychiatry.. który przy okazji jest psychoterapeutą..

 

U mnie jest tak źle. Jest jeszcze gorzej, a ja nie potrafię zdobyć się na wizytę.

 

Gdy dzwoniłaś pierwszy raz, pamiętasz jaką rozmowę prowadziłaś? Ja kompletnie nie wiem co powiedzieć. Jak się mam odezwać i jak zarejestrować wizytę. Przychodzą mi do głowy różne pomysły, aby zacząć od Halo itd. ale kompletnie nie wiem jak się umówić(?). Gdy wybieram numer do specjalisty nagle drętwieję i boję się, że zamiast mówić... będę milczał.

 

Co mam powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×