Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to jest nerwica?


xray

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , pisze tu z prozba o pomoc. Czy to jest nerwica?

Moja sytuacja wyglada nastepujaco.

Od pewnego czasu jestem ciagle zestresowany (raczej bez powodu).. czuje lek nie wiem przed czym.Od jakiegos czasu zauwazylem u siebie problemy z oddychaniem , mam takie sytuacje gdy jestem zmuszony da ciaglego oddychania na "maxa".. nie moge nabrac do konca powietrza tak jak by moje pluca byly za male , jak by mi lezal ogromny kamien na klatce piersiowej ( takie mam uczucie ).

Zawsze bylem pelen energi , mialem ogromny apetyt .. ostatnio siedze ciagle zmeczony ( w szkole czy gdzie kolwiek ) , nie mam zabardzo ochoty na jedzenie.

Bylem z tym u lekarza rodzinnego 2 razy.. za pierwszym razem przepisal mi jakis lek rozkurczowy oskrzeli , wapno i jakis lek od kaszlu ( wtedy strasznie mnie meczyl kaszel ale juz dawno przeszlo ).

Przed swietami poszedlem ponownie poniewaz nie zauwazylem jakiej kolwiek poprawy.. przepisal mi lek Oxodil ktory biore do dzis.. i nie widze jakis zmian. Ktos mi zasugerowal ze moge miec nerwice lekowa.. i chcialbym sie Was zapytac.. moze ktos mial podobne objawy? Czy to jest nerwica?

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xray

 

Masz te same objawy co ja, doslownie identyczne. Nie chcę Cię straszyć. To napięcie , które masz w sobie. Ja leczę sie już, albo dopiero od końca października.Mam zespól depresyjno-lękowy.

Lekarz rodzinny niestety bez urazy moze okazać się niekompetentny zapisując Tobie jakies tam wspomagacze. Udaj sie do dobrego psychiatry oraz na terapie. Im wcześniej tym lepiej.

Ja tez przeszłam szereg badań.....bo przypisywałam sobie chorobe somatyczną.....te ciągłe kontrolowanie oddechu, ciezkosć oddechowa, chec zrobienia głebszego oddechu i niemożnosc jego wykonania, nastepnie przyspieszenie akcji serca, dusznosci, drętwienie.......znam to z autopsji. Na dzień dzisiejszy jest troszkę lepiej, ale niekomfortowo w 100%. Chodzę na terapie.

 

Odezwij się jak juz czegos sie dowiesz aprops swoich dolegliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×