Skocz do zawartości
Nerwica.com

Marilyn Monroe - co sądzicie o jej przypadku


milano3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Co sądzicie o psychologicznym przypadku Marilyn Monroe ? Czytałem ostatnio świetną książkę Marilyn - Ostatnie Seanse. Dopiero z niej dowiedziałem się, że była chora na schizofrenie. Naprawdę, bardzo mi jej żal jako człowieka. Ciągły brak ojca, odrzucenie przez chorą matkę, poszukiwanie w swoich kochankach wizerunku ojca. Tak genialna kobieta, zniszczona tym z czym większość nas na tym forum walczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie miała depresję ale o schizofrenii nie wiedziałam. Mam koleżankę która jets identyczna jak Marilyn, a moze i piękniejsza:

http://www.maxmodels.pl/joannapotega.html ( to nie reklama )

 

Bądz co bądz Marilyn to fascynująca postać, mam jej zdjecia w domu na ścianach, ma w sobie magnetyzm. ten magnetyzm jest tym większy że była ciekawym przypadkiem psychologicznym i tak naprawdę chyba nikt nie wie co sie z nią działo...

to intryguje. Ja ją kocham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie,problemy i śmierć Marylin do dziś są zagadkowe.Nie wiem na co chorowała,bo nie wiem czy coś zostało 100% potwierdzone.Wokół tej postaci jest wiele tajemnic,zagadek,pytań.Na pewno była piękną i niezbyt szczęśliwą kobietą,mimo,że miała pieniądze,urodę,ciało,była uwielbiana...Do dziś jest symbolem.Ale co się z nią działo?Tego nie wiem...

Osobiście uwielbiam styl pin-up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×