Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

Był optymizm i radość, że jest lepiej bo było, spałem ok, z ranka trochę trzęsło ale potem oki, wieczorem idealnie. Wczoraj na wieczór stresik i nocka nie przespana, a w pracy zwłoki, lęki wróciły. Kurde czy tak musi być parę dni fajowych a potem bęc! Jestem od 7 lutego na 20 mg, a od dwóch tygodni na 30mg. W razie braku poprawy miałem po 4 tygodniach zwiększyć do 40mg i teraz nie wiem co robić? Czy taka załamka dyskwalifikuje ostatnią poprawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29 teraz ja też będę miała zapas,bo wykupiłam dzisiaj opakowanie Seronilu,a w środę znowu dostanę receptę :mrgreen:

 

kyniob ja bym zwiększyła dawkę na Twoim miejscu.Oczywiście tak jak lekarz zalecił.A może to chwilowy spadek formy? Może jutro już będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie czy mogę połączyć seronil z parogenem?

 

Przy polaczeniu tych dwóch leków istnieje ryzyko zespolu serotoninowego, rzadko sie zdarza, ale jednak, takie rzezy lepiej robic scisle wedlug polecen lekarza, jezeli robisz to sama to na wlasne ryzyko, ja laczylem rózne leki i zyje, ale kto inny moze sie przekrecic, po co chcesz laczyc fluoksetyne z paroksetyna? fluoksetyna ma byc na depresje?! a paroksetyna na stany lekowe i niepokój spowodowane fluoksetyna?

 

Jezeli chcesz je laczyc, to lacz tylko male dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę już koło miesiąca Seronil w dawce 20 mg ale niepokój dokucza. Serce ma czasem dodatkowe uderzenia, a jak mierzę ciśnienie to przeważnie 150 to pierwsze a puls nawet 110. Martwię się bo i pocić się zacząłem dosyć mocno. Co mi doradzacie? Czy ktoś tak miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomasz_xyz, ja też biorę Seronil 20 mg od miesiąca i jak na razie nie widzę znaczącej poprawy :? Co do serca to też miewam dodatkowe uderzenia i biorę na to magnez,wapń i witaminę d (stwierdzono u mnie zaburzenia elektrolitowe).Odkąd biorę te suplementy dodatkowe skurcze są słabsze,albo całkiem ich nie ma.Ciśnienie i puls też mi się unormowały.Może skonsultuj się z lekarzem rodzinnym,albo z kardiologiem.

A co do pocenia to efekt uboczny Seronilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomasz_xyz, ja też biorę Seronil 20 mg od miesiąca i jak na razie nie widzę znaczącej poprawy :? Co do serca to też miewam dodatkowe uderzenia i biorę na to magnez,wapń i witaminę d.Odkąd biorę te suplementy dodatkowe skurcze są słabsze,albo całkiem ich nie ma.Ciśnienie i puls też mi się unormowały.Może skonsultuj się z lekarzem rodzinnym,albo z kardiologiem.

A co do pocenia to efekt uboczny Seronilu.

 

 

U mnie nastrój się poprawił, ale niestety sporo niepokoju jest, bo w pracy mi zaczynają natręctwa dokuczać. Non stop się prawie boję że źle coś zrobię. Rozdrażnienie jest też spore. Muszę kupić te suplementy diety bo kiedyś je brałem i było lepiej. To znaczy te uderzenia się uspokoiły a przynajmniej ich nie czułem. Po śmierci taty miałem jeszcze silniejsze czyli to stres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blondie - Trittico na sen działa w najmniejszych dawkach 25 - 50mg. W moim jednak przypadku po ok 2-3 tyg efekt leku przestał byc widoczny - zasypiałem po nim, jednak po 2 -3 godz wybudzałem się i nie mogłem już spać. Obecnie lekarz dołożył mi na noc ketipinor 25mg i ze spaniem jest w miare ok.

 

Zaczął mi się trzeci tydzień na zwiększonej dawce fluo do 30 mg, było już w drugim tygodniu całkiem ok ale teraz się popsuło (stresik). Lekarz kazał czekać 4 tyg aby ewentualnie zwiększyć do 40mg jak efekt nie będzie jeszcze zadowalający. Nie wiem czekać jeszcze te dwa tyg czy już zwiększać? Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×