Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Archie

Rekomendowane odpowiedzi

18 lat, od jakiś 2 lat kulam się z problemami nerwowymi. Zawsze byłem świetnym uczniem, można by powiedzieć kujonem :P , z kontaktami z ludźmi było gorzej. W pewnym momencie przestało to pasować i podejmowalem epickie próby zmiany samego siebie. Do tego doszły fanaberie o robieniu wielkiej kariery i co? I kilka załamań nerwowych, wielu terapeutów, zgodziłem się nawet na diagnozę w szpitalu psychiatrycznym - wynik - lęki społeczne, ale to chyba nie jest pełny obraz, nerwy rozwalają mi normalne życie, mam coś, co nazwałbym napadami lęku, teraz dochodzi strach, że przez to wszystko w ogóle nie zdam matury, bo skoncentrować się na nauce mogę tylko od wielkiego dzwonu. Mógłbym jeszcze długo tak pisać o sobie...

 

No ale dość grzebania we własnych bebechach! Mam nadzieję, że tutaj zobaczę, że z takich problemów da się wyjść :D . Urzekł mnie wasz dział "Kroki do wolności" i to jak wiele z tego, co piszecie pasuje dokładnie do mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam rówieśnika! :) Co do forum, to pewne że się szybko zaakimatyzujesz, tak jak ja kiedy dołączałem tutaj 1,5 roku temu. Szkoda, że lęki spotykają najczęściej ludzi ambitnych i inteligentnych, bo utrudniają życie niewiarygodnie i niestety często odwleka się przez nie wiele ważnych rzeczy. Niemniej jednak życzę powodzenia w walce ze swoimi przypadłościami :) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×