Skocz do zawartości
Nerwica.com

KWETIAPINA(ApoTiapina, Bonogren, Etiagen, Kefrenex, Ketilept, Ketilept Retard, Ketipinor, Ketrel, Kvelux SR, Kventiax, Kventiax SR, Kwetaplex, Kwetaplex SR, Pinexet, Questax, Setinin, Symquel XR)


weronika

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

161 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      115
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Zamuła rano, ale tak jak mówiłem, leczę ją kawą, fajką i po kłopocie.

wróciłam do znajomej kwety. uboki zauważalnie mocniejsze niż po zupełnie pierwszej powitalnej dawce. suchość u ustach etc, ranna zamuła strasznie spowalnia rozpoczęcie jakiegokolwiek dziennego trybu. tutaj szlug jest unikany, kawa działa jak placebo. czekam aż minie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zaobserwowaliście u siebie na początku brania kwetiapiny,spadek apetytu?

nosz koorva przez trzy dni zjadłem czekolade i cztery kajzerki..nie dosc ze czuje sie prawie jak zombi to niedługo bede wyglądał jakbym był ciężko chory onkologicznie(wiem co pisze moja siostra zmarla na raka :cry: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barsinister, a co u Ciebie z tym włączeniem jakiegoś nowego leku? Z tego co pamiętam, szukałeś czegoś, co by poprawiło Twoją koncentrację (wspominałeś chyba o moklo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie ketrelu w dawce 50-75mg. Od tygodnia składa mnie już po 30minutach jak dzidziusia do spania przesypiam całą noc. Co prawda leżę jeszcze kilka minut nim wstanę ale nie ma jakiegoś długiego zamulenia. Może na mnie tylko tak działa ale sedacja sporo większa niż po benzo. Bardzo przyjemne uczucie gdy się kładę, czuje się zrelaksowany i bardzo chętny do spania. Równolegle z ketrelem zacząłem też brać paroksetynę (tylko 10mg) nie wiem którego to zasługa ale mniej się denerwuję pierdołami a jeśli się zdenerwuję to szybko mnie złość puszcza:) Może to krótki okres ale powoli sobie chwalę ketre bo między innymi miał pomóc z zaśnięciem i jakością snu i się sprawdza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wziąłem 100 na noc, jedyny pozytyw to taki ze spalem 12h..poranek fatalny ,wrocila najgorsza zmora derealizacja..

nie daje juz rady z tymi huśtawkami,wczoraj wieczorem bylo znośnie..samopoczucie do zaakceptowania..

a dzisiaj zjazd do IQ 6latka..Zyje chyba w jakims matrixe,nie zauwazylem ze miałem wczoraj imieniny,dopiero dzis po fakcie jak otworzyłem maila od znajomego z usa a tam życzenia, gdyby nie on nic nie wiedziałbym..zle ze mną..nie wiem nawet jaki mamy dzień miesiaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj zjazd do IQ 6latka..Zyje chyba w jakims matrixe,nie zauwazylem ze miałem wczoraj imieniny,dopiero dzis po fakcie jak otworzyłem maila od znajomego z usa a tam życzenia, gdyby nie on nic nie wiedziałbym..zle ze mną..nie wiem nawet jaki mamy dzień miesiaca

tylko kweta daje Ci takie zjazdy?

ad kwestia druga, to samo mam. otępienie/przyhamowana plastyczność pamięci i przypominania dość ostro komplikuje funkcjonowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miko84, bardzo dziękuje

hooain, zupełnie nie wiem czy tylko kweta,biore jeszcze lamo i wenle..zaczynałem brac krtrel z wielka nadzieja na jakakolwiek poprawe samopoczucia ale jak do tej pory tylko przez dwa dni mialem mniejsza derealizacje i jakby czystszy mozg a teraz znowu powrót do stanu pierwotnego czyli budyn zamiast mozgu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, osobiście to ja do chvja pierwotnego nie wiem, co się stało z dobroczynnym oddziaływaniem kwety na mnie. dereal podobno doświadczam, ale świadomie nie odczuwam, więc szukanie poprawy w tym temacie odpada, a szukam jakiejkolwiek jadąc z nadgorliwością. tutaj progres z budyniem jest na etapie dojenia mleczka z krowiego cyca. czekam na reszte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barsinister, a co u Ciebie z tym włączeniem jakiegoś nowego leku? Z tego co pamiętam, szukałeś czegoś, co by poprawiło Twoją koncentrację (wspominałeś chyba o moklo).

 

koniec eksperymentów, nie będę już w niczym grzebał przynajmniej pół roku - tylko kwetiapina i lamo

 

a przy okazji: ulotka Symquel XR zawiera w końcu aktualne dane nt, skutków ubocznych http://www.urpl.gov.pl/system/drugs/IB/ulotka/2013-11-19_pl-pl-clean.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy dzien to byl koszmar...nie dosc ze IO na poziomie przedszkolaka..do tego jeszcze wewnętrzne napięcie ,wkurw niewiadomego pochodzenia na cały świat i jakże realistyczne myśli o autodestrukcji,musiałem ratowac sie benzo.

Dzisiaj jest juz lepiej..jednak daleko od idealu,jesli stan w jakim sie znajduje ma byc tak zwanym stanem zero u chadowca to koorva u mnie jest stanem do niezaakceptowania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, chyba musisz uzbroić się w większą cierpliwość. naturalnym jest, że po okresie podwyższonego nastroju może pojawić się gorszy nastrój. Bierzesz kwetiapinę chyba od niedawna, a tu potrzeba czasu. A poza kwetiapiną zażywasz coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, A poza kwetiapiną zażywasz coś jeszcze?

tak,od pazdziernika lamo 100,wenla obecnie 75 bylo 150 tak sie zastanawiam czy jednak nie powinienem wrocic na 150..ogulnie jestem bardzo cierpliwym człowiekiem jednak bywaja chwile kiedy moja cierpliwosc jest wystawiona na ciężka próbę.

Czekam cierpliwie aż kwetiapina sie rozkręci, bo cóż mi pozostało...w tym momencie juz tylko szpital..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×