Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cierpnięcie skóry, ciężki oddech ucisk w klatce piersiowej


lionmen

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie krótko - czasami dopada mnie takie coś jak w temacie - zaczyna mnie sciskać w klatce piersiowej - to jest uczucie jak by mi ktoś położył stos cegieł na klatce, potem zaczyna mi cierpnąć skóra twarzy, potem ręce, nogi itd - pojawia się uczucie beznadziejność itd - czy to typowe działanie nerwicy czy mi coś dolega ? Badania mialem robione rok temu i wszystko wyszło z nich OK, dodatkowo to zaczyna sie wszystko wtedy jak zaczne myśleć o oddychaniu że np mam płytki oddech, takie gorące wydychane powietrze, i wtedy to sie zaczyna dziać prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super odpowiedź dziękuje, wywalcie w ch... to forum bo do niczego jest nie potrzebne jak każdemu piszecie tylko IDŹ DP PSYCHIATRY - po to chyba sie takie fora tworzy żęby komuś pomóc, doradzić itp a nie pchac odrazu do lekarza bo jak bym chciał to bym poszedł dawno a nie zaglądał tutaj wogule i słuchał tylko haseł IDZ DO PSYCHIATRY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno, a czego oczekujesz, masz nerwice i to trzeba leczyc, czy Ty myslisz ze ja Cie wylecze, masz problem i trzeba to rozwiazac, a do tego pierwszym krokiem jest wizyta u lekrza, wlasnie cierpniecie masz i bedziesz mial dalej bo sie NIE LECZYSZ, a zeby byc zdrowym to trzeba rozpoczac leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lionmen, powiem ci tylko tyle że dzisiaj prawie cały dzień mnie coś takiego trzymało dokładnie cerpnięcie skóry na twarzy coś jakby dretwienia i nogi i ręce tak samo, zaczeło się od bardzo szybkiego bicia serca i calutki dzionek nie mogłem się uspokoić, teraz jakoś lepiej, tak więc nie jesteś sam....pocieszające nie :)

A tak to słuchaj jezeli bardzo czesto się ci tak zdarza czy inne męczące sprawy to powinieneś skorzystać z wizyty u specjalisty...sam dla siebie, bo możemy normalnie żyć, niekoniecznie musisz łykać tabsy.

trzymaj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×