Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam po przerwie..moja nerwica


Liljanna2

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Forumowicze! dawno nie ...na wstępie chciałam powiedzieć ze to ja Lila pisze teraz pod inną nazwą użytkownika!

 

Minął prawie rok ( choć u mnie trwa to znacznie dłużej) od kiedy intensywnie zmagam się z moją nerwicą...Z czym chciała bym się podzielić z Wami właśnie dziś po długiej przerwie hm....działo się wiele miałam lepsze i gorsze momenty ..wciąż walczę choć często brakuje mi sił nie poddaję się! Chodzę na terapie przyjmuje już mało leków poza tym staram się po prostu normalnie funkcjonować jeść zdrowo,uprawiać sport...no i oczywiście studiować swój medyczny kierunek...

Wiecie od kiedy zachorowałam uznałam że ta choroba jest strasznie skomplikowana!!! Do tej pory zastanawiam się co i dlaczego sprawia że w pewnych momentach myślę a wręcz czuje że za chwile zacznę się dusić...że nie ucieknę przed tym..choć fizycznie przecież jestem osobą zdrową! Z pewnością moje emocje i podświadomość wytwarzają to wstrętną iluzje..niby zdaje sobie z tego sprawę ale kiedy zaczynam to czuć...baaardzo się boje:( dziś miałam taki atak było mi duszno,pojawił się ogromny lęk prze uduszeniem .. śmiercią Czy Wy też mieliście takie dolegliwości?? jak sobie z nimi radzicie?? Mój lekarz twierdzi że należy się czymś zająć.. i jeszcze raz zająć! Nie poddam się..powtarzam sobie to do znudzenie nie poddam..wyzdrowieje! muszę! Pozdrawiam!

 

Lila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liljana lekarz ma racje ja mam teraz lęk ze umre bo mi serce wali mocno i w nocy spac nie moge, dlatego staram sie wtedy skierowac swoje mysli na inny tor, i troche pomaga oraz leki uspokajace, ja walcze z nerwica kilka lat od 8 dni biore lek antydepresyjny i lękowy alventa i czekam na poztywne efekty bo teraz mam skutki uboczne, pozdrawiam serdczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×