Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość basior

Leczenie kobiecej depresji seksem analnym.......

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Czytałem artykuł japońskich naukowców z Tokijskiego instytutu Harada Medicinal że seks analny ma własciwości przeciwdepresyjne,naukowcy tłumacza to silnymi doznaniami i bólem z jakim wiaze sie dla kobiety ten rodzaj seksu,po stosunku i silnymi negatywnymi z nim zwiazanymi bodzcami dla kobiety w okresie wyciszenia wzrasta poziom serotoniny w mózgu ...naukowcy tlumacza to fenomenem odbicia...po specyficznym bólu zwiazanym z seksem analnym i doznaniach paradoksalnych(naprzemiennie ból-specyficzna rozkosz)..spada poziom serotoniny w mózgu by za chwile w wyniku reakcji odwrotnej organizmu na zewnetrzne bodźce paradoksalne ilosc serotoniny diametralnie wzrosła...(na zasadzie odbicia).....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

chłopaki a Was kto wyleczy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

basior, wychodzi na to że, żaden gej nie powinien mieć depresji......

Nie no w ogóle ten temet to jakiś żart chyba.....no chyba, ze zakładasz prywatną klinikę i naganiasz sobie klientek ale to polecam foprum o nieco innej tematyce........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ba, oni tam wszystko maja na odwrot. generalnie nic takiego nie zauwazylam abym byla radosniejsza hehehe po czyms takim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

laguna, czyli "dupa" z takiej terapii :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

laguna -za mało sie dziewczyno starasz,choc ciesze sie ze sie ujawniłas i mówisz oficjalnie ze uprawiasz seks analny... to krzepiące i zapewne mobilizujace jest dla innych kobiet aby spróbowac tego rodzaju przyjemnosci..a jeszcze gdy z tego powodu idac za głosem japońskich naukowców wzrasta poziom serotoniny w mózgu..niepozostaje mi nic innego jak rzucic hasło..." kobiety nadstawiajcie tyłki i oczekujcie szczescia nie tylko podczas analnego stosunku........."........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

basior, może najpierw Ty spróbujesz i poczekamy na efekty....i życzę długiej i bolesnej terapii ( w końcu wtedy będzie efektywniejsza). :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

dupnny ten temat :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak hehe troche dupny :D

uwazam ze nie ma co sie wstydzic tego co sie robi w lozku albo kryc z tym, tym bardziej ze robie co robie i robie to z jednym partnerem nie widze przeszkod aby probowac roznych rzeczy, wkoncu zycie musi miec jakis smaczek prawda ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:)humor mi się poprawił jak zobaczyłam ten watek naprawdę:)czego człowiek nie wymysli....kojarzy mi się to z antynoblami ....nie jestem pewna czy autor badań otrzymał antynobla czy tylko był nominowany w każdym razie jego badania dotyczyły wpływu masowania odbytu na powstrzymanie czkawki:)....sorki jeśli to wulgarne ale skojarzyło mi się z tym tematem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ale tylko analnym???

A w jakies inne otwory to sie nie liczy???, np. w usta, w uszy, w nos, bo to bardzo ciekawe co piszesz, ale masz to poparte jakimis wynikami???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bez przesady, co to za malenstwo musialo by byc zeby do nosa czy ucha sie zmiescic..... :D byc moze i sa tacy ludzie co sie zastanawiaja co z tym nosem hehehehee ja nic nie mowie:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wydaje mi się że autor tego tematu miał niezłą chętkę i dlatego wymyślił taki temat hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.