Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

depresja... ale są i tez inne powody, ale teraz jakoś nie mam głowy do rozmowy o tym, w dzien dość rozmawiałem z moim psychiatrą o problemach, chce trochę od tego odpocząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna hehe :lol: samopoczucie bardzo dobre, aż mnie to dziwi... ożywiłam wspomnienia, bo robię filmik urodzinowy przyjaciółce :mrgreen: sklejka zdjęć ;) a Ty co powiesz ciekawego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, filmik, czy pokaz slajdów? i w jakim programie? jestem zainteresowany...

Raczej ciekawy to ja nie jestem, wiec co miałbym ciekawego powiedzieć? Wybierasz się może na zlot w tym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna filmik w movie makerze, bo to tylko na szybko, nie potrzebuje nic dobrego. Na zlot się nie wybieram niestety :roll: ja też nie jestem ciekawa, a się udzielam :mrgreen::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, Ty jesteś bardzo ciekawą osobą, to ja jestem tym co zawsze "zamula" na forum :D Dziękuję za kawę :mrgreen: Pojutrze walentynki, a ja samotny :roll:

 

-- 12 lut 2013, 03:44 --

 

Dlaczego kiedy piszesz nazwę użytkownika to wyświetla się na czarno a nie niebiesko? stosujesz tylko pogrubienie?,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna tak tylko pogrubienie, jakoś przyzwyczaiłam się :P co do walentynek to nie lubię tego dnia, stało się straszne komercyjnie, ale nie powiem miło mieć kogoś koło siebie w takim dniu :) ja gdzieś wyczaiłam, że Ty się muzyka i fotografią interesujesz? dobrze zauważyłam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna a baw się jeśli lubisz, okej dobrze wiedzieć, że zajmujesz się fotografią... już wiem do kogo pisać w razie wypadku :mrgreen: a muzyką to mi się wydawało, że przeczytałam gdzieś w jakimś poście, ale może znów namieszałam :roll:

 

kurczę zobaczyłam ostatnie lata życia w 8 minutowym skrócie :shock: dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×