Skocz do zawartości
Nerwica.com

okaleczanie się


dziuta

Rekomendowane odpowiedzi

moim problemem jest to, że obsesyjnie zdzieram sobie skóre z palców, teraz to już i tak lepiej bo darowałam sobie kilka lat temu dwa palce u każdej ręki, ale i tak jest beznadziejnie. Najgorzej z kciukami, bo zdarza się, że zerwę ją do pół dłoni. Juz bólu nie czuję i dawno krew przestała lecieć- chyba się przyzwyczaiło, ale wygląda to strasznie, muszę zaklejać plastrami, żeby nikt nie zadawał pytań, albo chowam dłonie w rękawach czy jakoś inaczej. A jak ktos już to zobaczy to mówię, że mam uczulenie na środki typu płyn do zmywania naczyń. Wiem, że to jet nienormalne, ale z drugiej strony nie potrafie nad tym zapanować. Czy ktoś tu ma lub miał podobnie? nie pamietam, żebym tego nie robiła. Wstyd mi w pracy szczególnie, bo widze jakie kobiety mają zadbane dłonie, a moje to wraki :(

Leczyłam się na depresje, ale nigdy na to, bo zawsze uważałam, że jak sama sobie z tym nie poradze to nikt mi nie pomoże, ale to staje się strasznie męczące :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj dziuta! 4 miesiące temu skończyłam z autoagresją. U mnie wyglądało to tak, że wyrywałam sobie włosy, cyrklem raniłam ręce i uda, brałam leki garściami, robiłam sobie siniaki.Z dołka wyciągnęli mnie przyjaciele. Zawdzięczam im życie, bo udowodnili mi że życie jest piękne. Po tym burzliwym czasie została mi nerwica i napady drgawkowe. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×