Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica,a ciąża


danae

Rekomendowane odpowiedzi

We wrześniu dołączyłam do tego forum.Niezmiernie mi pomogliście dzieląc się ze mną swoimi doświadczeniami.

I kiedy chcialam podjąc leczenie,okazało się,że jestem w ciąży.W tym wypadku leki sa wykluczone.Do tego doszla burza hormonow...Sile daje mi to malenstwo pod sercem ,ale wiem,ze ono mnie nie uleczy...Teraz jest we mnie taki melanż lęków,niepokoju i euforii,radości.Wszystko sie przeplata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Danae:-)

Gratuluję Ci gorąco, bo to cudownie nosić w sobie nowe życie, pomimo tej naszej choroby. Ja mam synka w wieku siedmiu lat i bardzo bym chciała urodzić jeszcze jedno dziecko, ale przez to "holerstwo" cały czas odkładam tę decyzję.

Teraz kiedy jesteś już w ciąży na pewno dasz sobie radę, bo nic tak nie mobilizuje kobieta jak jej własne dziecko i troska o jego zdrowie.

Pisz jak się czujesz , bardzo mnie to interesuje, może i ja się w końcu zdecyduję...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny badania prowadzone w Ameryce dowodzą że jest grupa leków antydepresyjnych które można w ciązy bezpiecznie zażywać,jesli oczywiście są do tego wskazania,

można nawet karmić piersią po urodzeniu dziecka,pewnie że lepiej jest na zimne dmuchać jesli chodzi o ciążę i jak się da to wytrzymać bez leków,ale nie rezygnujcie z macierzyństwa tylko dlatego że jakiś niedouczony lekarz powie że w ciązy leki są zakazane.

Samopoczucie matki jest bardzo istotną sprawą dla rozwijającego się płodu.

Ja męczyłam się całą drugą ciążę bez leków a teraz jestem w trzeciej ciąży i leki łykam bo muszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×