Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój wiersz...wiersz o NAS...


Ola 21

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak odbieram nerwice i tak to widze...przeczytajcie mój wierszyk,jest o mnie...ale myśle że także o was wszystkich...myśle ze chociaż nerwica to nasze przekleństwo,to inni ,,normalni" ludzie mogą nam jednak troche pozazdrościc...czego?! WRAŻLIWOŚCI...oni nigdy nie bedą sie cieszcyć tak ze zwykłych ,spokojnych chwil jak my...ja,kiedy przychodzi taka chwila spokoju,potrafie popłakać się ze szczęscia...

 

Ciesze się,bo jestem wyjątkowa...czuję wszystko tak mocno...Ty nigdy nie poczujesz tego wszystkiego w sposób w jaki ja to czuję ... Ty nigdy nie zobaczysz,tego co widzę ja...motyl przelatuje obok ,a ja czuję wiatr...kropla deszczu spada ,a ja słysze jak upada na ziemię...kiedy zrywasz kwiat,ja słyszę jego płacz...w powietrzu potrafie wyczuć każdą porę roku,bo przecież każda pachnie inaczej...każda pachnie tak pięknie...każdy zapach ,to jakiś obraz w mojej głowie,to jakieś wspomnienie...gdyby nie zapachy,to już dawno bym zapomniała te chwile...ale zapachów nie potrafię zapomnieć...wszystko przeżywam tak mocno...te cudowne chwile ale ,także te złe...Twoje uczucia są jak woda toaletowa –odrobina perfum wymieszana z wodą ,szybko się ulatniają,są mniej znaczące i wyczówalne...moje natomiast są jak najprawdziwsze,czyste perfumy-bardzo intensywne, mocne...i długotrwałe...czasem aż duszące...Ktoś przechodzi i trąca Cie ramieniem ,dla Ciebie to zwykłe szturchnięcie,ja już leże na ziemi i ciężko mi się podnieść...to nadal tak bardzo mnie boli...a Ty już nawet o tym nie pamiętasz...jestem taka nadwrażliwa i choć czasem to pozwala mi zobaczyć cuda i magię których Ty możesz nigdy nie dostrzec w całym swoim życiu , to ten ból,strach i cierpienie ciała i duszy jaki ja przeżywam Ciebie oszczędza i omija...Jednak Ciesze się tym ,że mogę czuć to muśnięcie skrzydełek motyla ...to takie piękne i wyjątkowe...Boże dziękuję Ci za ten dar............................................................ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×