Skocz do zawartości
Nerwica.com

co robic?? jak dalej zyc?/:(


angela20

Rekomendowane odpowiedzi

pyzia1, a jak u ciebie, jak stan psychiczny, nic nie piszesz, ani dobrze, ani źle......

 

Dzięki linko, jest nieźle. Dostałam kopa, po którym mogłam albo zalegnąć na dobre , albo wziąć się podnieść i wybrałam drugą opcję:) Trochę się boję zimy, ale jakoś to będzie.

 

On na pewno będzie- ma na stałe dziewczynę która zawsze wybaczy, przelotnie inne panienki, żyć nie umierać.

 

cadarxx, nie wyciągajmy pochopnie wniosków. Ludzie są różni i trudno przewidzieć ich zachowanie. Pomyśl, ile razy się na kimś zawiodłeś. Tak samo ludzie mogą nas zaskakiwać pozytywnie. I często to robią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ststystyki mówią swoje... :smile:

 

Otóż to.

Nawet jakby zastała swojego faceta rozebranego, z nałożoną prezerwatywą, w łóżku z inną, to też istnieje szansa, że nic między nimi nie było(może tylko chcieli poleżeć ;) ), ale jak wiadomo ta szansa jest raczej niewielka. W sumie wszystko można wytłumaczyć na wiele sposobów, ale są jednak rzeczy mniej prawdopodobne i bardziej prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie takie dyskusje:))))

Angela, po pierwsze, nie przejmuj sie, co ma być to bedzie, znaj swoją wartość i bądź pewna siebie, a dalej już sie wszystko ułoży. Pewnie, jak zauważysz, że to jakis maniak, to bez sensu, ale jezeli między wami sie układa i jest dla Ciebie dobry i kochany pod wszystkimi względami, to nie martw się:)

Ja jestem babą i co ciekawe - sama lubię powchodzić sobie na różne stronki i popatrzeć ale to nie znaczy, że bym chciała zaraz nie wiadomo co:)Mój mąż też nie ma żadnych zakazów, czasem nawet we dwójkę się bawimy na różnych czatach:)

Myślę, że dopóki nam obojgu sprawia to przyjemnośc i nie jest pod żadnym względem bolące, to ok. Dla mnie nie jest, bo jestem pewna swego miejsca w tym związku - może to od tego zalezy, nie wiem.

Jeżeli tego nie lubisz, moze pozwól mu na to - oglądajcie razem, a wkrótce się znudzi, bo nie będzie zakazane.

Nie używaj słów szansa itp, bo przecież nie zrobił tak naprawdę niczego złego, chyba, że nie pisałaś o tym. Internet daje takie pokusy, można być kimś innym i próbowac innego życia na niby, ale beż skutków ubocznych, może tego chciał tylko:)

Poza tym miałas hasło, gdyby chciał naprawdę coś zrobić , nie miałabys o tym pojęcia.

Pozdrawiam Cię gorąco, ułoży się wszystko, ważne byś Ty się kochała i była dla Siebie dobra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×