Skocz do zawartości
Nerwica.com

bardzo dziwny objaw - pomocy!!


jar23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich..

 

na nerwicę lękową cierpię już od ok. 4 lat. Początki były najgorsze, ale z biegiem czasu wszystko zaczynało wracać do normy. Przechodziłem już bardzo dużo objawów o których na forum piszecie ( zawroty głowy, klucha w gardle, derealizacja/depersonalizacja, wkręcanie sobie chorób guz mózgu, schizofrenia). Funkcjonuje normalnie ( kończe studia, pracuje w banku ), w ostatnim czasie, gdy wydawało sie ze wszystko jest ok, pojawił sie u mnie bardzo dziwny objaw ( właśnie nie wiem czy to obajw nerwicy, czy jakas choroba psychiczna ). Otóż od jakiegoś czasu mam takie dziwne uczucie jakbym nie poznawał swojej dziewczyny, z którą jestem od ponad roku i bardzo ją kocham. Mam uczucie jakby był to ktoś inny,obcy. Oczywiscie w głebi duszy wiem, że to takie dziwne uczucie, ale coraz bardziej sie tego boję. Temu uczuciu towarzyszy, tradycyjny dla nerwicy lekki ścicsk w klatce piersiowej. CZY MIAŁ KTOŚ Z WAS COŚ PODOBNEGO??..CZY TO RZECZYWISCIE MOŻE POCZĄTKI JAKIEŚ CHOROBY PSYCHICZNEJ??..bardzo prosze o odpowiedź..pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×