Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
betty_boo

leki a sen

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie: jak branie lekow wpływa na wasz sen? czy zauwazacie jakies zmiany? ja biore seroxat od poł roku i wydaje mi się że wywoluje on bardzo dużo snów, i to bardzo realistycznych.

 

dość czesto też budze sie w nocy, co prawda na krótko ale jednak.

 

dodam że jednym z objawów mojej depresjo-nerwicy była bezsennosc.

 

nie wiem zatem czy zmany te są wywołane przez seroxat czy psychoterapię czy chorobę pierwotną?

 

pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja jem 100 mg sertraliny i 10 mg olanzapiny i też mam ten dziwny efekt niezwykle realistycznym snów... czasem po obudzeniu się muszę dochodzić do tego czy mój sen to fikcja czy prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej.

Ania77

 

moim znow glownym problemem jest ciagle zle samopoczucie--od pierwszego otwarcia oczy czyje sie tak juz okropnie zmeczony ze nie mam sil w ciagu dnia na nic ----i wiem ze sa tez ludzie ktorzy maja tez wlasnie taki glowny objaw.

Leki nic nie daja a ja chce zaczac chodzic na psychoterapie tylko........wlasnie tylko.....nie wiem czy psychoterapeuta musi byc koniecznie psychologiem zeby bylo to szystko skuteczne.....

moze Ty to wiesz?

probuje zasiegnac tu jakis rad odnoosnie psychoterapii ale nikt nic nie odpisuje:(

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. dzięki za odpowiedz dotyczaca tych realistycznych snów, nie dawalo mi to spokoju i nie wiedzialam czemu mam to przypisywać.

 

jesli chodzi o psychoterapeute to taka osoba zazwyczaj jest psychologiem, ew. psychoatrą, innych przypadków nie znam.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moglam zasnac bez mianseriny, choc bralam po pol tabletki i wystarczylo zeby zdjelo mnie z nog

ale minelo kilka nocy i coraz szybciej udawalo mi sie zasnac...

nie warto sie uzalezniac od lekow nasennycyh, ciezko pozniej wyjsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×