Skocz do zawartości
Nerwica.com

ciągła walka...............


Dorot

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

mam nadzieje że ktoś z was będzie miał ochotę przeczytać to i ewentualnie odpowiedzieć , mam pewien problem od pewnego czasu kompletnie nie daje sobie rady z tymi lękami, jeden dzien dobrze na drugi znowu coś jest nie tak, chodze do psychologa a właściwie zastanawiam sie czy nie przerwać tego bo moja psycholog mam wrażenie jakby mi nei pomagała a dodam że chodze prywatnie kiedy mówiłam jej ze mam problemy z oddychaniem to mówiła ze mam natychmiast zrobić spirometrie bo może być to coś poważnego nic nie robiłam po kilku dniach przeszło samo , to mi powiedziała no widocznie to taka hiperwentylacja, teraz niedawno mówiłam że mnie biorą ataki wszędzie czyli zawroty głowy duszności kołatanie serca , to mnie wysyła prywatnie na eeg i do neurologa jakiegoś swojego znajomego dodam że to nieźle kosztuje a ona nie potrafi zrozumieć tego że nie mam teraz pieniedzy to powiedziała mi ż emusi mi jakąś odblokade w głowe zrobić i musze jeszcze chodzić do niej i jakbym miała problemy z kasą to się dogadamy jak się zapytałam tzn w jaki sposób to powiedziała że moge jej sprzątać w domu :shock: mi się wierzyć nie chciało jestem już taka zmęczona powiedzcie mi co myślicie o tym??? i czy też macie te lęki uczucia zemdlenia nagłe bicie serca zawroty???

co radzicie??jak to jest chodzimy do osoby od której liczymy na pomoc a wychodząc z wizyty mam większego doła to chyba coś nie tak :roll:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorot, o jeeeeezu ....jestem pod wrażeniem p psycholog!!Ma kobitka klase , trzeba przyznać! Uciekaj od niej gdzie pieprz rośnie...Mówię serio!Czy bierzesz jakieś leki? Ja z dusznościami i kołataniem serca zmagam się od lat.Oczywiście zrobilam spirometrie i wszystko jest ok....pozdrawiam cię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×