Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prośba o pomoc


Marcin M.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chciałem Was powitać i zgłosić się z prośbą o pomoc,

 

Od paru lat zmagam się z nerwicą lękową i mam ponowny nawrót,

Czy to kiedyś przejdzie? Mam rodzinę , pragnę wrócić do zdrowia....

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marcin. Leczysz się? przyjmujesz leki?

Ja cierpię na silną depresję i natrętne myśli, leczę sie ponad 2 lata i jest coraz lepiej. Przyjmuję leki (były różne, zaskoczyła dopiero paroxetyna). Na terapię się nie zdecydowałem. Pomogło mi również nawrócenie i relacja z Bogiem. Trzeba mieć nadzieję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nerwicę mam od ponad 13lat. Nie wiem czy przejdzie ale na pewno jest lepiej niż te 13 lat temu. Od trzech lat biorę leki, rok temu nawet sama pojechałam nad morze. Oczywiście zdarzają się też gorsze dni gdy nie daję rady wyjść na zakupy do pobliskiego sklepu ale to rzadko,  nawet wszelkie objawy typu duszności dawno minęły.

Mi również relacja z Bogiem bardzo pomaga, na codzień ale to sprawa indywidualna, mówię jak jest w moim przypadku. Trzymaj się:)

Wszystkiego dobrego:)

Edytowane przez zarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za słowa wsparcia, też mnie to trzyma kilka lat z przerwami..... mam takie wrażenie ,że nasila się gdy nadchodzą zmiany w życiu (np zmiana miejsca zamieszkania i powiązane z tym rzeczy ). Niestety nie poradziłem sobie sam i zgłosiłem się do lekarza, mam nadzieję że dobierze leki już odpowiednie - takie aby móc normalnie funkcjonować ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic złego w korzystaniu z pomocy lekarskiej czy psychologicznej, po to są. Wdrażanie leków chwilę może potrwać, ale warto być cierpliwym i przeczekać, bo później będzie lepiej. 

Od bardzo dawna mam nerwicę i depresję, ale podobnie jak Ty leczę się od niedawna. U mnie już widać poprawę. Trzymam kciuki, żebyś szybko poczuł się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×