Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


DarkSide

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem nowa mam 35 lat.  Nie wiem czy dobrze to robię ....

Od 2 lat borykam się z chorobą somatyczną która wpływa na moje codzienne funkcjonowanie w zakresie aktywności fizycznej. Są takie dni że potrzebuje pomocy innych. Moja choroba wprowadziła bardzo dużo ograniczeń w moim życiu i mojego męża. Wtedy zaczęła się psuć relacja z moim mężem, bo okazało się że dostał żonę która musi się okresowo opiekować i obowiązki spadły na niego.  Moje życie zawodowe też się pogmatwalo przez moją chorobę a i planach macierzyńskich musiałam zapomnieć. Generalnie to wszystko stopniowo wpływało na mój stan psychiczny aż w końcu doprowadziło do depresji. Obecnie jestem w trakcie terapii. Mam gorsze i lepsze momenty. 

Chyba szukam kogoś do porozmawiania, kogoś kto wie jak to jest jak cały czas chce ci się płakać, chcesz przesłać to uczucie beznadziejności ale nie możesz spać i jesteś tak niesamowicie samotny. Moja rodzina nie potrafi mi zapewnić wsparcie emocjonalnego. Cały czas słyszę nie histeryzuj i weź się w garść ile można płakać. 

Zaopiekujcię się mną. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witaj w klubie. Więcej takich osób jak Ty jest w wątku "depresja".

Ja leczę się ponad 2 lata, jest lepiej ale choroba zabiła moje małżeństwo..

Jesteś tylko na terapii czy leczysz się również u psychiatry (leki)?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też w tym roku kończę 35 lat, wróciłam na to forum po 8 latach i nie sądziłam, że spotkam kogoś, kto ma tak podobne problemy do moich. 

Naprawdę, jestem praktycznie w identycznej sytuacji jak Ty i z chorobami somatycznymi, depresją, rezygnacji z posiadania dzieci (choć zawsze je chciałam mieć) i też mężem, który nie raz musi się mną opiekować. 

Ode mnie też możesz uzyskać wsparcie, bo naprawdę rozumiem Cię doskonale. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×