Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koniec terapii


123she

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedyś byłam na terapii i długo to trwało z dwa lata tydzień w tydzień, bardzo mi pomogła żyłam bez lęku latami i bez leków, natomiast co do końca terapii to mi terapeutka nie mówiła nic kiedy ma być koniec choć pytałam, powiedziała ze sama to poczuje i powiem jej o tym jak już będę to czuła i tak było sama któregoś razu powiedziałam, że czuje się gotowa żeby iść dalej sama 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2023 o 22:58, Mufiśka napisał(a):

Ja kiedyś byłam na terapii i długo to trwało z dwa lata tydzień w tydzień, bardzo mi pomogła żyłam bez lęku latami i bez leków, natomiast co do końca terapii to mi terapeutka nie mówiła nic kiedy ma być koniec choć pytałam, powiedziała ze sama to poczuje i powiem jej o tym jak już będę to czuła i tak było sama któregoś razu powiedziałam, że czuje się gotowa żeby iść dalej sama 👍

Dziękuję za odpowiedź! Ładnie to ujęłaś, że poczułaś się gotowa żeby iść dalej sama. Ja pewnie już bym chciała, żeby to był koniec terapii no ale niekoniecznie tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mufiśka napisał(a):

ale później będzie pięknie i lekko 

No tu to już zaprzeczanie rzeczywistości 🙃 nie będzie cały czas pięknie i lekko, bo w życiu nigdy nie jest tylko dobrze. Będzie różnie, ale z tymi gorszymi okresami człowiek po terapii powinien potrafić sobie poradzić w konstruktywny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, acherontia styx napisał(a):

No tu to już zaprzeczanie rzeczywistości 🙃 nie będzie cały czas pięknie i lekko, bo w życiu nigdy nie jest tylko dobrze. Będzie różnie, ale z tymi gorszymi okresami człowiek po terapii powinien potrafić sobie poradzić w konstruktywny sposób.

No tak właśnie to miałam na myśli, ze po terapii będzie lekko, a życie wiadomo pokaże nam nie raz jeszcze, ale już będziemy w tym mocniejsi 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×