Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychoza


kulfon808

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie upały też wpływają na psychikę jakoś czuje się klaustrofobicznie i cinszko się oddycha, ale jakoś tragedii nie ma 🙂

 

Poczytaj o niacynie kwas nikotynowy z efektem flush  ja biorę 3x500 i trzeba zacząć od mniejszych dawek to jest prozdrowotna suplementacja dla psychiki napewno pomoże trochę na lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yankes dzieki spoko zapiszę.

Upał troche sie moze skonczył ale pozostaje duszność ktora męczy troche

 

Na dodatek przez lezenie przed laptopem wczoraj mnie strasznie glowa rozbolala,a ze glupi jestem i nie wzialem silnych leków przeciwbolowych w tabletkach dexak tylko ratujac sie apapem.

 

Problemy ze spaniem wrócily ze zdwojona sila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kulfon808 napisał(a):

duszność ktora męczy troche

A może to alergia?

Ja też mam tak, niestety alergia mi bardzo utrudnia życie, a teraz jest mega wysokie stężenie alergenów plus upał i leci.

 

Na mnie upał też ciężko działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kulfon808 napisał(a):

Jankes a nie zwariuje po tym kwasie nikotynowym ?

Bo ja to sie boje uzywek nie liczac kawy i papierosów.. zwykla kawa potrafi wywolac lęk a co dopiero jakas mikstura

Po kawie to i ja dostaję lęk jak za mocną sobie zrobię i też potrafię dostać lęku po jakiejś nie znanej substancji. Po niacynie raz się wystraszyłem na początku efektu który nie jest niebezpieczny bo to jest tylko reakcja organizmu na rozszerzenie naczyń krwionośnych czyli przez 30 min jest Ci ciepło robisz się miejscami czerwony trochę swędzi skóra i teraz jak biorę niacynę to nawet na to uwagi nie zwracam zresztą już nie mam takich efektów flash jak na początku bo będzie z 4 miesiące jak to biorę. Musisz poczytać o tym i ważne żeby to była czysta niacyna a nie niacynamid. To jest tylko witamina B3 PP nie ma co się bać 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kulfon808 napisał(a):

W witamine B z grupy Complex to biore czesto, równiez Witamine B12. 

Chodziło mi o ten kwas nikotynowy bardziej ze moze lęk wywolać.

Niacyna sama w sobie nie powoduje lęku uwierz że ja też jestem bardzo podatny na lęk i wkręcanie sobie czegoś i normalnie ją biorę. I tak trzeba zacząć od najmniejszej dawki żeby się organizm przyzwyczajał. Jedyne czego można się wystraszyć to tej reakcji flush że jest się trochę czerwony przez pół godziny i czujemy ciepło , ale to nie jest niebezpieczne każdy tak ma po tym. Poczytaj o nim i pooglądaj bo też nie wiedziałem o istnieniu niacyny i że w dawce już 3x500 jest to terapeutyczno lecznicze i prozdrowotne na mózg. Zdrowia życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×