Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak dziewczyny 22 lata ciągle sam


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, cynthia napisał(a):

Istnieje też szantaż emocjonalny. Niektórzy - co niestety miałam "okazję"  doświadczyć.. Ludzie grożą, że się zabiją, ale jakoś plany są jedynie formą owego szantażu.

To jedno, dwa, że są też demonstracyjne próby, które nie mają na celu rzeczywistego samobójstwa, co bardziej zwrócenie na siebie uwagi. Oczywiście nikt nie robi tego celowo, żeby zwrócić na siebie uwagę, ale taki jest ogólnie mechanizm. W szkołach często można to zaobserwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o terapie to prawie rok i już straciłem trochę cierpliwości 

Może się jeszcze przekonam do psychoterapii a może nie 

Tak czyś jak ja wiem w czym mam problem i próbuje go rozwiązać niekoniecznie psychoterapią

Na szczęście leki mi działają to znak , że jest dobrze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Daniello619 napisał(a):

Jeśli chodzi o terapie to prawie rok i już straciłem trochę cierpliwości 

patrząc na to jak długo prowadzone są terapie (3-5 lat) to ten rok nie jest w cale jakimś długim terminem. Może nie powinieneś się tak szybko zniechęcać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cynthia napisał(a):

Aby było widać rezultaty trzeba się trochę przyłożyć ;) i się nie poddawać.

Jak na razie nie pójdę na terapie bo raczej wiem w czym mam problem i chciałbym iść na kurs podrywu co pomoże mi się przełamać 

Jakie macie zdanie na ten temat czy zły czy dobry to wasza sprawa , ale czuję że mi jest to potrzebne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cynthia napisał(a):

To nie nasza sprawa co jest Tobie potrzebne, a co nie. ;) i nikt Cię tutaj nie ocenia. Jeśli czujesz potrzebę by iść na kurs podrywu to idź. To Ty masz czuć się komfortowo. 

W porządku , jeszcze się zastanowię nad psychoterapią jeśli faktycznie będzie to dla mnie wskazane i będę czuł potrzebę jeszcze tam iść 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Daniello619 napisał(a):

Jak na razie nie pójdę na terapie bo raczej wiem w czym mam problem i chciałbym iść na kurs podrywu co pomoże mi się przełamać 

Jakie macie zdanie na ten temat czy zły czy dobry to wasza sprawa , ale czuję że mi jest to potrzebne 

Na pewno lepsze rozwiązanie niż twierdzenie, że nie jest się przystojnym to nie warto szukać, albo żeby kobieta robiła pierwszy krok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DEPERS napisał(a):

Na pewno lepsze rozwiązanie niż twierdzenie, że nie jest się przystojnym to nie warto szukać, albo żeby kobieta robiła pierwszy krok

No widzisz 

Ja zbytnio tak nie uważam , że trzeba być modelem z okładki (trochę pewnego czasu myślałem w ten sposób , ale wiem jak jest na zewnątrz i jakie osoby są w parach więc czułem , że problem jest gdzie indziej)

Dlatego czuję potrzebę zapisania się na taki kurs , żeby zmienić sposób zagadania no i jakoś sobie radzić ze zlewkami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Daniello619 napisał(a):

No widzisz 

Ja zbytnio tak nie uważam , że trzeba być modelem z okładki (trochę pewnego czasu myślałem w ten sposób , ale wiem jak jest na zewnątrz i jakie osoby są w parach więc czułem , że problem jest gdzie indziej)

Dlatego czuję potrzebę zapisania się na taki kurs , żeby zmienić sposób zagadania no i jakoś sobie radzić ze zlewkami 

No bo myślisz rozsądnie i szukasz jak uzupełnić braki:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Daniello619 napisał(a):

No widzisz 

Ja zbytnio tak nie uważam , że trzeba być modelem z okładki (trochę pewnego czasu myślałem w ten sposób , ale wiem jak jest na zewnątrz i jakie osoby są w parach więc czułem , że problem jest gdzie indziej)

Dlatego czuję potrzebę zapisania się na taki kurs , żeby zmienić sposób zagadania no i jakoś sobie radzić ze zlewkami 

No pewnie ze dobry pomysł! Pewnie zabulisz ale zawsze coś wyniesiesz. Kiedyś by to uznano za śmieszne że co to ludzie teraz wymyślają a przecież teraz to coachów od wszystkiego jak grzybów po deszczu. No ale rozwiązanie akurat sensowne, wgl nisza popytowa sensowna, bo teraz coraz więcej facetów ma ten problem (w sumie skąd mam wiedzieć ale tak jakoś z obserwacji i z gadania z kolegami). Nawet na yt kiedyś mi się pokazał kanał jakiegoś typa co ma cały kanał z poradami i z ta tematyka i nawet czytał historie widzów i na tej podstawie udzielał "eksperckich" rad gdzie kto zrobił błąd i jak powinien potraktować typiarke:D haha ale mówił madrze, a myślałam że kicz i się pośmieje. Kurde spróbuję go poszukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dalja napisał(a):

No pewnie ze dobry pomysł! Pewnie zabulisz ale zawsze coś wyniesiesz. Kiedyś by to uznano za śmieszne że co to ludzie teraz wymyślają a przecież teraz to coachów od wszystkiego jak grzybów po deszczu. No ale rozwiązanie akurat sensowne, wgl nisza popytowa sensowna, bo teraz coraz więcej facetów ma ten problem (w sumie skąd mam wiedzieć ale tak jakoś z obserwacji i z gadania z kolegami). Nawet na yt kiedyś mi się pokazał kanał jakiegoś typa co ma cały kanał z poradami i z ta tematyka i nawet czytał historie widzów i na tej podstawie udzielał "eksperckich" rad gdzie kto zrobił błąd i jak powinien potraktować typiarke:D haha ale mówił madrze, a myślałam że kicz i się pośmieje. Kurde spróbuję go poszukac

Może znajdziesz tego typa , być może oglądałem jego filmiki bo nie powiem trochę oglądałem od różnych, ale popieram tylko niektórych trenerów , które mają podejście do podrywu wręcz naturalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Dalja napisał(a):

Paweł Grzywocz. Naszukalam się to chociaż obczaj:p

Oglądałem jego treści na youtubie tak samo odwiedziłem jego stronę 

Ten facet przekazuję wiedzę bardziej pod związek to jest plus i są bardzo przydatne , ale nie prowadzi kursów praktycznych 

Mimo wszystko może być wart polecenia , ale nie tylko on 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×