Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ksiądz poświęcił maybacha


Liber8

Rekomendowane odpowiedzi

...Dobry Boże, pobłogosław tę rodzinę, wszystkich przyjaciół, którzy się tu gromadzą. Pobłogosław też ten samochód. [...] Niech Pan kieruje waszymi podróżami, abyście żyli w pokoju i doszli do życia wiecznego. Amen - wyrecytował duchowny, po czym przeżegnał się, wziął kropidło i nie żałował wody święconej na postawiony przed domem, wart krocie pojazd....

 

filmik z poświęcenia:

 



https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-03-22/monki-ksiadz-poswiecil-maybacha-nagranie-hitem-sieci/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - filmik jest mi mocno obojętny

To znaczy nie widzę w nim nic ośmieszającego (no może ten ,,koncert'' na akordeonie to trochę wiocha) ale u nas w parafii też jest coś takiego jak ,,poświęcenie pojazdów mechanicznych''. Raz nawet była taka sytuacja że nie pojechałem na to święcenie a następnego dnia auto miało awarię. Dość interesująca sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dzitek napisał:

Powiem tak - filmik jest mi mocno obojętny

To znaczy nie widzę w nim nic ośmieszającego (no może ten ,,koncert'' na akordeonie to trochę wiocha) ale u nas w parafii też jest coś takiego jak ,,poświęcenie pojazdów mechanicznych''. Raz nawet była taka sytuacja że nie pojechałem na to święcenie a następnego dnia auto miało awarię. Dość interesująca sprawa.

Owszem...u mnie w parafii tak obchodzi się św Krzysztofa patrona kierowców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×