Skocz do zawartości
Nerwica.com

Codzienność w nerwicy, czy to tak ma wyglądać?


WardellCurry

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

powiedzcie mi proszę, bo nerwica jest dla mnie czymś nowym, pierwszy atak paniki miałem 3 tygodnie temu; standardowo było to drżenie całego ciała, skok ciśnienia i puls powyżej 100. Od tamtej pory miałem to trzy razy, jednak chciałbym się dowiedzieć jak wygląda, albo jak może wyglądać codzienność w nerwicy? 
Dzisiaj cały dzień mi jest zimno, czuję się bardzo zmęczony, choć spałem w gruncie rzeczy 7 godzin(oczywiście w nocy byłem wybudzony paraliżem sennym, ale trwało to krótko i od razu zasnąłem). O dziwo nie mam dzisiaj migreny, ale czuję oczywiście znużenie, obniżoną koncentrację i serce uderza mocniej niż zwykle.
Czy to normalne, czy tak wyglądała także Wasza codzienność? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Tak, tak mniej więcej to wygląda a czasami jeszcze gorzej. Na szczęście często leki a innym też terapia pomagają. Ja miałam tak że nie mogłam otworzyć drzwi od domu i wyjść na podwórko bo dostałam ataku paniki, albo prawie mdlałam i wiele wiele innych rzeczy. Po lekach jest trochę lepiej ale czekałam na to niemal pół roku 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, WardellCurry napisał:

Cześć,

powiedzcie mi proszę, bo nerwica jest dla mnie czymś nowym, pierwszy atak paniki miałem 3 tygodnie temu; standardowo było to drżenie całego ciała, skok ciśnienia i puls powyżej 100. Od tamtej pory miałem to trzy razy, jednak chciałbym się dowiedzieć jak wygląda, albo jak może wyglądać codzienność w nerwicy? 
Dzisiaj cały dzień mi jest zimno, czuję się bardzo zmęczony, choć spałem w gruncie rzeczy 7 godzin(oczywiście w nocy byłem wybudzony paraliżem sennym, ale trwało to krótko i od razu zasnąłem). O dziwo nie mam dzisiaj migreny, ale czuję oczywiście znużenie, obniżoną koncentrację i serce uderza mocniej niż zwykle.
Czy to normalne, czy tak wyglądała także Wasza codzienność? 

Przy nerwicy moze wystepowac wiele takich somatow,jak dusznosci,zawroty glowy, drżenia,lęki,mdłości,oslabienia,problemy żołądkowo-jelitowe,(biegunki ,zatwardzenia) uczucie zimna lub goraca,poty,kołatania serca,różne bole (plecy,miesnie,stawy nawet)sennosc lub bezsennosc,wybudzanie w nocy,problemy z koncentracją,zmniejszony lub zwiekszony apetyt,problemy z widzeniem,cisnieniem ,parestezje,depresja....no cóż ...witamy na naszej smutnej karuzeli.Mam nadzieje ze masz jak najmniej tych nie fajnych rozrywek i ze szybko dostaniesz odpowiednie leczenie.Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do..Normalnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WardellCurry - jeśli jeszcze tu zaglądasz - witaj 🙂 Ja też jestem nowa. Pierwszy atak paniki miałam 14 lutego - choć jestem na razie na takim etapie myślenia, że to na pewno jakaś choroba organiczna a nie "jakiś tam" atak paniki.... Doszukuję się różnych chorób, jestem w kółko senna, nie mam ochoty kompletnie na nic. Także nie jesteś sam, choć to może małe pocieszenie. Wiem co czujesz - ja też mierzę się z tym, co jest dla mnie zupełnie nieznane. Mam nadzieję, że już czujesz się lepiej. Pozdrawiam ciepło 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×