Skocz do zawartości
Nerwica.com

To chyba już nienormalne


1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem od okresu dojrzewania nie akceptuje siebie zupełnie nie mogę patrzeć na siebie bo z obrzydliwe jest to co widzę nie wspomnę o okresie dla mnie dramat ogółem niawidze bycia kobietą naprawdę mam z dnia na dzień dosci nawet nie wiedzieć co przeżywam po wstaniu z łóżka żadnych perspektyw założyć rodziny nie dam rady bo ludzie od uciekają po tym jak widzą mój PSM ostre jazdy nie zmusi mnie nik do lubienia siebie mam tak dosci tego że inne też mają okres tyko że nik z innych nie ma tak jazdy na agresję jeśli wymagają pracy zespołowej to już kaplica mogę się pożegnać z przedłużeniem umowy czuję się coraz gorzej nie niawidze tego czym jestem nie dziwię się innym że mają mnie gdzieś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, 1991 napisał:

Witam mam taki problem od okresu dojrzewania nie akceptuje siebie zupełnie nie mogę patrzeć na siebie bo z obrzydliwe jest to co widzę nie wspomnę o okresie dla mnie dramat ogółem niawidze bycia kobietą naprawdę mam z dnia na dzień dosci nawet nie wiedzieć co przeżywam po wstaniu z łóżka żadnych perspektyw założyć rodziny nie dam rady bo ludzie od uciekają po tym jak widzą mój PSM ostre jazdy nie zmusi mnie nik do lubienia siebie mam tak dosci tego że inne też mają okres tyko że nik z innych nie ma tak jazdy na agresję jeśli wymagają pracy zespołowej to już kaplica mogę się pożegnać z przedłużeniem umowy czuję się coraz gorzej nie niawidze tego czym jestem nie dziwię się innym że mają mnie gdzieś 

Może warto spróbować porozmawiać z kimś? Np z psychologiem, być może on by pomógł. Co do PMS bo myślę że właśnie o to ci chodziło to można to leczyć w jakimś stopniu. Ja też miałam ciężko z tym więc poszłam do lekarza ginekologa który mi pomógł. Może nie było idealnie ale była różnica. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2022 o 23:48, 1991 napisał:

Witam mam taki problem od okresu dojrzewania nie akceptuje siebie zupełnie nie mogę patrzeć na siebie bo z obrzydliwe jest to co widzę nie wspomnę o okresie dla mnie dramat ogółem niawidze bycia kobietą naprawdę mam z dnia na dzień dosci nawet nie wiedzieć co przeżywam po wstaniu z łóżka żadnych perspektyw założyć rodziny nie dam rady bo ludzie od uciekają po tym jak widzą mój PSM ostre jazdy nie zmusi mnie nik do lubienia siebie mam tak dosci tego że inne też mają okres tyko że nik z innych nie ma tak jazdy na agresję jeśli wymagają pracy zespołowej to już kaplica mogę się pożegnać z przedłużeniem umowy czuję się coraz gorzej nie niawidze tego czym jestem nie dziwię się innym że mają mnie gdzieś 

 

Byłaś u ginekologa z tym PMS? Jeśli masz tak dolegliwe objawy to może tabletki by pomogły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2022 o 23:48, 1991 napisał:

 bo ludzie od uciekają po tym jak widzą mój PSM ostre jazdy nie zmusi mnie nik do lubienia siebie mam tak dosci tego że inne też mają okres tyko że nik z innych nie ma tak jazdy na agresję jeśli wymagają pracy zespołowej to już kaplica mogę się pożegnać z przedłużeniem umowy czuję się coraz gorzej nie niawidze tego czym jestem nie dziwię się innym że mają mnie gdzieś 

Proponuje konsultację lekarską. Takie zachowanie może być wywołane innymi czynnikami.  Warto to sprawdzić. Zachęcam do wyboru lekarza na podstawie opinii i opisów. 

 

Życzę Ci miłego dnia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×