Skocz do zawartości
Nerwica.com

Inne zaburzenia psychiczne F06.8


kulfon888

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczor , zmagam się z problemem bezsenności po odstawieniu leku chlorptotixen 3x 50 mg ( nie ma w hurtowniach) (ten lek bralem w okresie miejwiecej ponad 12 lat) odkad odstawilem chlorprotixen biore lek promazine w dawce 50 mg 3 tabletki na noc - przy promazine 50 mg 3x na noc nie mogę spać w nocy ratując się hydroxyzyna po 5 tabletek po 25 mg - moje zachowanie pogorszylo się na gorsze stalem sie zly i msciwy , moja diagnoza to organiczne uszkodzenia mozgu z chorobą somatyczna , charokteropatia oraz zaburzenia osobowości , nie radzę sobie z dniem codziennym , występują tez lęki.. Mam brac nowy lek o nazwie Escipram , chodz sie troche boje go bo wiem ze jest to lek na silne depresje , a takowej nie mam , mam obawy lękowe zwiazane z tym lekiem , Escipram w dawka 10 mg mam brac rano , lecz przez 5 dni mam brac go pol aby powoli go wdrozyc.

 

Moje leki na dzien dzisiejszy to 

- Absenor w dawka 1000 mg na dzien i wieczorem

- Escipram w dawka 10 mg

-Tissercin w dawka 25 mg 1 na noc w razie bezsennosci zwiekszyc do 3 tabletek max.

-Hydroxyzyna 25 mg doraznie 

-Olanzapine Bluefish wieczorem w dawka 10 mg

 

Moje inne rozpoznania to zaburzenia nastroju przy zmianach organicznych OUN , zaburzenia lękowe, bylem parokrotnie hospitalizowany w szpitalu, mam do tego tez ADHD, zaburzenia osobowosci. Prosze o pomoc za co serdecznie Panstwu dziękuje

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×