Skocz do zawartości
Nerwica.com

W pewnym wieku nie da się poznać nowych ludzi, taka prawda


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie do płci pięknej.

Kazda z nas ma jakiś ideał, typ faceta z którym by chciała być.

Ja np. Zawsze patrzę na wzrost już tak mam. Ale co byście zrobiły jakby wam się dobrze pisało z facetem, a nie byłby jakoś w twoim guście. A panowie w moim guście przeważnie szukają seksu.

Nadmieniam, se gier z którym mi sie dobrze piszę, ma dobre wartości, poglądy, ale ma 174 cm i jest przy tuszy, co byście zrobiły dziewczyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PaniNatura napisał(a):

A ja mam pytanie do płci pięknej.

Kazda z nas ma jakiś ideał, typ faceta z którym by chciała być.

Ja np. Zawsze patrzę na wzrost już tak mam. Ale co byście zrobiły jakby wam się dobrze pisało z facetem, a nie byłby jakoś w twoim guście. A panowie w moim guście przeważnie szukają seksu.

Nadmieniam, se gier z którym mi sie dobrze piszę, ma dobre wartości, poglądy, ale ma 174 cm i jest przy tuszy, co byście zrobiły dziewczyny?

Ty tak poważnie? ..... Ja bym się przespała i sprawdziła czy mi w łóżku pasuje:) podobanie się chemia i tak dalej, ty pytasz o wyglad a nawet pewnie sie z nim nie spotkałas tylko piszesz. Co to za pytanie co by ktoś zrobił. Jak komuś by spasował to by go chciał a jak nie to nie. My jesteśmy tobą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PaniNatura napisał(a):

A ja mam pytanie do płci pięknej.

Kazda z nas ma jakiś ideał, typ faceta z którym by chciała być.

Ja np. Zawsze patrzę na wzrost już tak mam. Ale co byście zrobiły jakby wam się dobrze pisało z facetem, a nie byłby jakoś w twoim guście. A panowie w moim guście przeważnie szukają seksu.

Nadmieniam, se gier z którym mi sie dobrze piszę, ma dobre wartości, poglądy, ale ma 174 cm i jest przy tuszy, co byście zrobiły dziewczyny?

Słyszałaś? Najpierw się z nim prześpij, a później ewentualnie z nim będziesz. Ja całe życie żyłem w przekonaniu, że trzeba kogoś wpierw poznać żeby mu się oddać hmmm, a tu jest na odwrót, najpierw się ruchasz, a później poznajesz, no bo jak słabo rucha, to i na kolegę nie będzie się nadawał. Ciekawy sposób weryfikacji, chylę czoła do samej ziemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PaniNatura napisał(a):

A ja mam pytanie do płci pięknej.

Kazda z nas ma jakiś ideał, typ faceta z którym by chciała być.

Ja np. Zawsze patrzę na wzrost już tak mam. Ale co byście zrobiły jakby wam się dobrze pisało z facetem, a nie byłby jakoś w twoim guście. A panowie w moim guście przeważnie szukają seksu.

Nadmieniam, se gier z którym mi sie dobrze piszę, ma dobre wartości, poglądy, ale ma 174 cm i jest przy tuszy, co byście zrobiły dziewczyny?

Pisałabym dalej i zobaczyła co z tego wyniknie...

Moja babcia mówiła" z ładnej miski się nie najesz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DEPERS napisał(a):

Dziewczyny jak któraś nie ma głębokiego gardła, to niech nie cytuje moich postów, bo ja nie chce!!!! Ooo 😂

A ty się tutaj czymś chwalisz czy jak? 🤔 

 

Co do autorki, uroda to nie wszystko. Często na urodzie można się przejechać. Co z tego że będzie wysoki i piękny jak za drzwiami domu będzie cię lał? Z wiekiem uroda mija bo to tylko zewnętrzna powłoka. Nie wiem czy ty chciała byś być tak traktowana, że liczy się tylko wygląd. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dalja napisał(a):

to nie była poważna odpowiedź, bo pytanie niepoważne:)

Dlaczego niepoważne? Nie oceniamy tylko odpowiadamy a jak nam nie pasuje miło by było powstrzymać się od komentarza. Tutaj jesteśmy różnorodni i czasami nam trudno zrozumieć drugą osobę... (sama tego czasem doświadczam) 

8 minut temu, DEPERS napisał(a):

Jak przeczytasz wszystkie posty, to sensu nabierze:) ja już się nie odzywam, bo zaraz będą fochy i w ogóle nerwica, a nie o to mi chodzi:) 

Nie będzie...po prostu rozmawiajmy ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Melodiaa napisał(a):

Dlaczego niepoważne? Nie oceniamy tylko odpowiadamy a jak nam nie pasuje miło by było powstrzymać się od komentarza. Tutaj jesteśmy różnorodni i czasami nam trudno zrozumieć drugą osobę... (sama tego czasem doświadczam) 

Nie będzie...po prostu rozmawiajmy ;)

 

No przecież rozmawiam 🤭🤫

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Melodiaa napisał(a):

Dlaczego niepoważne? Nie oceniamy tylko odpowiadamy a jak nam nie pasuje miło by było powstrzymać się od komentarza. Tutaj jesteśmy różnorodni i czasami nam trudno zrozumieć drugą osobę... (sama tego czasem doświadczam) 

Nie będzie...po prostu rozmawiajmy ;)

 

Masz rację, nie wiem nic o autorce a od razu wyśmiałam pytanie. Nie powinnam była. Poprawiam tą odpowiedz: Uważam że na to pytanie nie da się odpowiedzieć, bo nikt nie jest na twoim miejscu, nie ma więzi z tym facetem, nie ma twojego gustu, nie ma twoich doświadczeń itd. Raczej trzeba posłuchać swojego serca:) jakbym miała tak super szczerze odpowiedzieć, to nie mam pojęcia, zawsze najpierw mi się ktoś podobał wyglądem. Nigdy nie miałam odwrotnej kolejności, ale jeśli urzekl cie najpierw swoim charakterem to chyba dobre podłoże pod poważne uczucie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dalja napisał(a):

Masz rację, nie wiem nic o autorce a od razu wyśmiałam pytanie. Nie powinnam była. Poprawiam tą odpowiedz: Uważam że na to pytanie nie da się odpowiedzieć, bo nikt nie jest na twoim miejscu, nie ma więzi z tym facetem, nie ma twojego gustu, nie ma twoich doświadczeń itd. Raczej trzeba posłuchać swojego serca:) jakbym miała tak super szczerze odpowiedzieć, to nie mam pojęcia, zawsze najpierw mi się ktoś podobał wyglądem. Nigdy nie miałam odwrotnej kolejności, ale jeśli urzekl cie najpierw swoim charakterem to chyba dobre podłoże pod poważne uczucie 

Chociaż w sumie jak się dobrze zastanowię to chlopak były właśnie tak zrobił, że zwróciłam uwagę bo "napisal". Potem zaczęłam uważać go za przystojnego, bo już się zauroczyłam. Więc możliwe że jeszcze trochę i sam zacznie ci się podobać:) No tyle ze to była pierwsza miłość to człowiek był zielony i bardzo młody. Aha po latach okazało się że dużo ściemniał 🤣🤣🤣 i z tego charakteru za dużo nie zostało, byłam zdania że zakochałam się w wyobrażeniu. Także uważaj na samo pisanie, żeby poznać człowieka trzeba z nim 24/7 zyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×