Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie dam rady


Jupiter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Nie wiem co mam ze sobą zrobić po takim czasie spotkałam kogoś kogo naprawdę kochałam, kto był wyjątkowy, bliski mi. Bardzo dobrze mnie rozumiał i każdą sytuację potrafił mi na spokojnie wyjaśnić, wytłumaczyć. Czasami nawet kilkukrotnie. Był dla mnie wszystkim, naprawdę wszystkim. Planowałam z nim przyszłość, miałam się w tym roku wprowadzić by być blisko niego, by go wspierać. A on popełnił samobójstwo o którym nikt mi nie powiedział, nie poinformował mnie o zaistniałej sytuacji. Dopiero sama pojechałam, (wcześniej nie mając nawet czym, jak) do jego domu... 

 

Muszę z kimś porozmawiać, z kimś kto stracił kogoś, kto rozumie sytuację, muszę się komuś  wygadać, bo już nie dam rady po prostu nie wiem co mam zrobić. 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylam dziś, osoba która się mną opiekuje na chwilę obecną umówiła mnie na wizytę, trafiłam na taką osobę która utwierdziła mnie w przekonaniu, że to nic takiego, była zajęta czym innym, kazała powtarzać co mówiłam bo nie rozumiała najprostrzych zdań. Zamiast pytać i sytuację pytała czy pracuję, czy dużo zarabiam. Jakbym przyszła po prostu porozmawiać od tak z nudów, dla zabicia czasu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×