Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z wytryskiem, oraz problem ze wzwodem


osobasamotna

Rekomendowane odpowiedzi

Hello, mam problem z wytryskiem. Niektórzy mają problemy z przedwczesnym wytryskiem, u mnie jest odwrotnie. Ciężko jest mi dojść do wytrysku podczas np. masaży erotycznych, oralu, czy seksu. Musi minął około 15- 20 minut żebym miał wytrysk. Posiadam nerwicę, biorę tabletki. 5 lat temu, nie miałem takich problemów jak teraz, tabletki wtedy też brałem.

Posiadam ten inny problem, żeby móc uprawiać sex, to muszę brać tabletki żeby mógł być wzwód, bez nich to mam problem żeby mieć go. Podczas seksu robi on miękki :(

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama mam ten sam problem. Mój mąż od jakiegoś czasu ma bardzo duże problemy z potencją. Zaproponowałam mu viagrę to nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak się na mnie z tego powodu zdenerwował... Obecnie nie chce nawet o tym mysleć. Przez to nasze życie erotyczne oraz uczuciowe cierpi bo robimy to rzadko. Ostatnio miesiąc temu i nie zanosi się na zmiane .On do lekarza się nie wybierze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 17:45, osobasamotna napisał:

Musi minął około 15- 20 minut żebym miał wytrysk. Posiadam nerwicę, biorę tabletki. 5 lat temu, nie miałem takich problemów jak teraz, tabletki wtedy też brałem.

A jakie bierzesz teraz tabletki i jakie brałeś wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 17:45, osobasamotna napisał:

Posiadam nerwicę, biorę tabletki. 5 lat temu, nie miałem takich problemów jak teraz, tabletki wtedy też brałem. 

Tabletki to dość szeroka kategoria - od melatoniny po metamfetaminę, więc musisz określić, co brałeś wtedy, co bierzesz teraz i w jakiej dawce :P. Zakładam, że bierzesz klasyczne antydepresanty. One potrafią opóźniać wytrysk lub w ogóle go uniemożliwiać (niekiedy można temu przeciwdziałać, uprawiając seks przed wzięciem dawki danego dnia), u wielu też osób mogą powodować flaka, zwłaszcza kiedy ich zażywanie łączy się u tej osoby z obniżonym libido.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wybierze sie bo to facet. A dla nich sama propozycja takiej wizyty to czasami skok na ich godność. Będzie unikał seksu ale do lekarza się nie wybierze. Miałam taki sam problem z moim i chyba tak jak Ty nie będe tego mogla nigdy zrozumieć. Na szczęście odkryliśmy suplement, który okazał się skuteczny. Obecnie bierze Cum on. Czy słyszałaś o nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle coś sie reklamuje czy to w radio czy w telewizji tak więc może o nim słyszałam. Nic jednak nie przyjmował. Gdzie to można kupić? I czy efekt jest od razu czy trzeba brać przez jakiś czas aby widzieć objawy?
Żeń szeń raczej nie pomoże . Próbowałam przygotowywać różne potrawy na erekcję ale nie miały takiego działania tak więc będzie tutaj potrzebne coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspólny weekend tylko we dwoje, romantyczny klimat, kolacja, odpoczynek, skupienie tylko na Was 🙂 albo spróbujcie dodać jakies urozmaicenie do stosunków, jak bita śmietana, czekolada, albo jakies ciekawe gadzety Jeśli to nie pomoże to faktycznie taki suplement moze być pomoca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×