Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

osobasamotna

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 1. Witam, od kilkunastu lat mam natrętne myśli np. gdy idę do sklepu, to mam takie myśli żeby powiedzieć coś złego, albo zrobić coś złego. W tym czasie byłem w szpitalu psychiatrycznym, on mi nie pomógł. Codziennie posiadam takie myśli, one są też gdy rozmawiam przez telefon. Niewiem co mam zrobić żeby one nie pojawiały się w moich myślach. Ja nic złego nie zrobiłem, walczę z tymi myślami. Wykańcza mnie to psychicznie. Być może są one przez to że zostałem odrzucony przez społeczeństwo, oraz rodzinę.
 2. Mam dosyć samotności w Związku oraz odrzucenia w społeczeństwie. Zacznę chodzić do prostytutek, gdzie będę mógł porozmawiać, czy mieć bliskość intymną, gdy chcę przytulić się do żony, to ona mnie wyzywa. Ostatnio ludzie na Facebooku mnie denerwują, człowiek może pisać, starać się, nikt tego nie docenia. Eh. Denerwuje mnie jak inne osoby coś napiszą, to jest około 50 polubień, albo 20 komentarzy. U mnie jest może 1-2 polubienia, czasami jest 1 komentarz. Z tego powodu nienawidzę ludzi jacy są. W przyszłym tygodniu umówię się z psychologiem, bo nie wyrabiam psychicznie.
 3. osobasamotna

  Samotność

  Jestem samotny w związku oraz w społeczeństwie. Myślę żeby zacząć korzystać z usług prostytutek, nie patrzę już na to że mam ślub kościelny jest mi to obojętnie. Posiadam potrzeby przytulenia, bliskości intymnej, czy chociaż pocałowania, u Prostytutki mogę to mieć, żona mi tego nie daje. Ostatnio zajrzałem na strony, gdzie Prostytutki ogłaszają się. Ze względu że jestem chory, to nikt ze mną nie chce trzymać kontaktu, nawet rodzina.
 4. Hello, mam problem z wytryskiem. Niektórzy mają problemy z przedwczesnym wytryskiem, u mnie jest odwrotnie. Ciężko jest mi dojść do wytrysku podczas np. masaży erotycznych, oralu, czy seksu. Musi minął około 15- 20 minut żebym miał wytrysk. Posiadam nerwicę, biorę tabletki. 5 lat temu, nie miałem takich problemów jak teraz, tabletki wtedy też brałem. Posiadam ten inny problem, żeby móc uprawiać sex, to muszę brać tabletki żeby mógł być wzwód, bez nich to mam problem żeby mieć go. Podczas seksu robi on miękki :( Pozdrawiam
×