Skocz do zawarto┼Ťci
Nerwica.com
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki kt├│re...
Znajd┼║ wyniki...
Immo

Witam wszystkich ­čśŐ

Rekomendowane odpowiedzi

Cze┼Ť─ç, postanowi┼éem ┼╝e zawitam tu na jaki┼Ť czas. U mnie zacz─Ö┼éo si─Ö p├│┼étora miesi─ůca temu, zwyczajnie sobie siedzia┼éem a┼╝ nagle zakr─Öci┼éo mi si─Ö niesamowicie w g┼éowie i d┼éugo nie przechodzi┼éo. Trafi┼éem do szpitala gdzie w sumie po 2 godzinach by┼éo ju┼╝ w porz─ůdku wi─Öc zosta┼éem wypisany, a na 2 dzie┼ä znowu ten sam temat i znowu karetka, oczywi┼Ťcie wyszed┼éem dzie┼ä p├│┼║niej z braku przeciwwskazan. Kolejne dni w domu to by┼é istny koszmar 2 tygodnie ba┼éem si─Ö wsta─ç z ┼é├│┼╝ka, nie robi┼éem kompletnie nic tylko stara┼éem si─Ö jak najszybciej zasnac, gdy pr├│bowa┼éem wsta─ç mia┼éem uczucie ┼╝e zemdleje i znowu wraca┼éem do ┼é├│┼╝ka. Ci─ůgle mia┼éem uczucie ┼╝e zwymiotuje, ma┼éo jad┼éem, p├│┼║niej zacz─Ö┼éa mnie bole─ç g┼éowa tylko w jednym miejscu my┼Ťla┼éem ┼╝e zwariuje, na szybko ogarn─ů┼éem rezonans i tak si─Ö ┼║le czu┼éem ze powiedzia┼éem ┼╝e nie wyjd─Ö dop├│ki nie dostane wyniku na miejscu ­čśü. W ko┼äcu po 10 minutach pani powiedzia┼éa ┼╝e wszystko ok i w tej samej sekundzie przestala mnie bole─ç g┼éowa.. U┼Ťwiadomi┼éem sobie tym ┼╝e nerwica istnieje i mo┼╝e dawa─ç takie objawy kt├│re s─ů tak realistyczne ┼╝e trudno by┼éo w to uwierzy─ç. Dalszy etap to psychiatra, dosta┼éem asertin, bior─Ö 2 tydzie┼ä, pocz─ůtkowo skutki uboczne niesamowite, chcia┼éem wzywa─ç karetk─Ö ale da┼éem rad─Ö bo my┼Ťl─Ö sobie ze nie b─Ödzie mn─ů g┼éowa sterowa─ç. Na dzie┼ä dzisiejszy z dnia na dzie┼ä czuje si─Ö lepiej ale wci─ů┼╝ zdarzaj─ů si─Ö zawroty, nudno┼Ťci, k┼éuj─Ö w okolicach serca i troch─Ö innych rzeczy. Od kilku dni znowu pracuje co by┼éo sporym wyzwaniem, raz mnie tak trafi┼éo ┼╝e p├│┼é godziny siedzia┼éem w WC i my┼Ťla┼éem ┼╝e padn─Ö ale wytrzyma┼éem ­čśŤ

My┼Ťl─Ö ┼╝e mam sporo samozaparcia i to daje efekty ┼╝e potrafi─Ö sobie ju┼╝ z tym w miar─Ö radzi─ç, l─Öki w zasadzie min─Ö┼éy, a by┼éo tak ┼╝e ucieka┼éem z pomieszcze┼ä. Postawi┼éem sobie cel ┼╝e do miesi─ůca wracam do pe┼éni zdrowia. Pozdrawiam!┬á

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
6 godzin temu, Dalja napisał:

Pozdrawiam! Ju┼╝ min─ů┼é miesi─ůc, jak zdrowie pana autora? ­čśŤ

Witam ­čśů od 2 tygodni brak objaw├│w!┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
5 minut temu, Immo napisał:

Witam ­čśů od 2 tygodni brak objaw├│w!┬á

No to brawo! I podziwiam za silna wolę, byle tak dalej 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
5 minut temu, Dalja napisał:

No to brawo! I podziwiam za silna wolę, byle tak dalej 

My┼Ťla┼éem ┼╝e b─Ödzie trudniej a to ┼éatwiejsze ni┼╝ si─Ö wydaje, oczywi┼Ťcie ogromna wiedza Victora i divina przyczyni┼éa si─Ö do tego w wielkim stopniu wi─Öc polecam ­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

O, fajna strona, chcę zwalczyć cholerstwo bez leków, bo nigdy ich nie brałam i się trochę ich boję, może mi pomoże. Zarejestrowałam sie tez u Sabiny na niepanikuj.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Odburzanie wg Divo Vica na you tube 

┼Üwietnie s─ů ci go┼Ťcie, fajnie prowadz─ů ten program, mi te┼╝ to pomog┼éo

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö