Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, piszę bo nie wiem co robić. Mam depresję nerwice niewiadomo do końca każdy mówi inaczej. Przyjmuje od 4 msc mirtagen 10 mg i przytyłam prawie 20kg, teraz został mi przepisany lek Escitalopram Actavis 10 mg. Pytanie brzmi czy ktoś tyje po nim? Ja już nie mogę sobie pozwolić sobie nawet 2kg więcej mieć. Jeszcze nie wykupiłam, bo oczywiście się boję nowych leków. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem przed, tak jestem chudy po nim. Ani nie odczuwam wmożonego apetytu, ani tym ardziej przyrostu kilogramów. Jednak może kobiety się wypowiedzą, bo inaczej hormony oddziałują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zabijaka napisał:

Jak byłem przed, tak jestem chudy po nim. Ani nie odczuwam wmożonego apetytu, ani tym ardziej przyrostu kilogramów. Jednak może kobiety się wypowiedzą, bo inaczej hormony oddziałują.

Dzięki 🙂🙂🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×