Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czemu mama mi jazdy robi o byle co?


Rekomendowane odpowiedzi

21 lat skończę w styczniu. Mama ciągle się czepia wszystkiego, tzn się pyta czemu w nowych krótkich spodenkach co kupiłam niedawno chodzę po domu, czemu nie chodzę w tych podartych( wcześniej się przetarły, chciałam zrobić dziurę po jednej i drugiej stronie, bo to jest modne), mówię jak będę miała ochotę to będę chodzić, a mama ciekawe kiedy. Mówiła czemu do sklepu wyszłam wczoraj tych co chodzę po domu, co za różnica sklep mamy pod nosem to mogę iść w domowych ciuchach, chyba, że dp miasta to nowsze spodnie mogę założyć. Jeszcze oskarżyła mnie, że zrobiłam dziurę w spodniach, przecież same się przetarły na początku roku w zimę i mówiłam, a mama, że nie mówiłam, oskarżyła mnie. Urządziła aferę, że pani od korków zapomniałam przesłać zagadnienia, a mówiła o tym. Powiedziałam zapomniałam, przecież tyle zajęć miałam online to zapomniałam przez to, normalne tyle miałam na głowie i zapomniałam l. Każdemu zdarza się zapominać. Mama nic, głowę trula. Naprawdę traktuje mnie jak wariatkę jakąś. Czemu tak jest? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja matka ma to samo.od dawna już z nią nie mieszkam a przy wspólnych wizytach zawsze coś wytknie.czasem są to pierdoły o ktore się czepia bezsensu.drazni mnie to jej zachowanie i podejrzewam że może ono wynikać z jej niskiego poczucia wartosci,chęci kontroli itp. jakiś czas temu stwierdziłam,że jest trochę toksyczna.moze z twoją mama jest podobnie? Może są jakieś powody które spowodowały że zrobiła się z niej toksyczna osoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×