Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Karo02

OT

Rekomendowane odpowiedzi

Niech ktoś zablokuje tego użytkownika. Nie słucha rad, pyszy się bardzo co to nie ona. Chciałam jej pomóc w wiadomości prywatnej to mnie powyzywała od pustaków bo dałam jej pewne rady co mogłaby zrobić. Na wszystko jest na nie więc czy jest sensu pomagać takiej osobie która się wykłóca i twierdzi że jest idealna z wyglądu i charakteru i to w facetach jest problem xD. No jakoś Cię żaden nie chce moja droga to może czas zacząć się zastanowić nad sobą a nie widzieć się w samych superlatywach. Spojrzeć obiektywnie i coś zmienić skoro ci przeszkadza taki stan rzeczy. Masz niby depresję, nerwicę. A jesteś naprawdę wredna osoba która nie ma klasy w sobie ( sądząc co pisałaś na priv do mnie i jak mnie wyzywalas). Jeśli depresja ci uniemożliwia funkcjonowanie to może warto zainwestować w leki i terapię aby poznawać ludzi w realnym życiu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej nikt nie ma prawa, a ma prawo po wysłuchaniu mojej rady nazwać mnie pustakiem?. Mam prawo radzić i ktoś może skorzystać z rad lub nie. A nie mnie obrażać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I nie jestem niegrzeczna, napisałam prawde że bedzie sama bo jest wredna babą!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

forum jest publiczne wiec rady moge pisac, to czy ktos z tego skorzysta czy nie to jego sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi