Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie próbowałem , ale podejrzewam , że lubię - gdyż lubię i kebab, i wszelakie możliwe dodatki.

 

Jem prawie zawsze w domu , z małymi wyjątkami.

 

Apii - Hmm wybór bardzo trudny : mamę i tatę ... ;] ( Jeżeli musiałbym wybierać: mama )

 

Jakie wino w rozsądnej cenie lubisz ? ( znów "zjeżdżam" w alkohol - , ale nie piję ! ( minimum z tydzień -postanowione, a pomyśleć chyba można ;p ) Ja - ISTRA czerwona.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadarka do ISTRY to jak pomyje ;p serio "bez urazy" - też myślałem , że to jest coś > ale ostatnio w Selgros przypadkiem odkryłem ISTRE - polecam 1 litr 15% 14,6x zł niby

 

Vermut , ale nie do przesady zaziołowany )

 

Taa dziewczyna :P Bardzo chciałbym .

 

Lubisz motocykle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ZX9R - ale dużo nie jeździłem , bo łapałem nieraz zawroty ( i wracałem do domu ) , postanowiłem spylić moja rakietę ... Przy moim zdrowiu to poprostu był "balast na krawędzi" .

Chciałbym mieć kiedyś ZX10R lub Hayabusę - by czasem , jak się dobrze poczuje "przywoltować" Choć to co miałem też szło jak przeciąg , krótkie biegi miała 9tka :

 

Raz się przejechałem Harleyem -Night Rod ( Silnik robiony przez Porsche )! Ten motocykl to marzenie również .

 

 

starwarrior - też piękna maszyna ! Bardzo podobny stylowo do Harleya night Rod-a.

 

Czy grasz/grywasz na PC , konsoli ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście lubię kobiety "nie tapetowane" , ale jakaś lekka szminka , czy cień = spoko ( stonowany - nie jakiś "hamski" róż ;p ) Co do kolorów to jedynie chyba dziewczyny/kobiety musiały by się wypowiedzieć ... Więc pytanie proponuję zostawić otwarte nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nawet przy -20 , ciepłe spodnie i tyle. Nie jestem typem zmarzlucha tyle , że 100kg/170 cm wzrostu)

 

Zielony banan lepszy niż niedopieczony kurak

 

Bielizna , hmm kobieta w ślicznych koronkowych majteczkach i staniku ( myślę kolor niebieski , metaliczny ;p ) W końcu pomarzyć można ...

 

Czy masz często problem ze snem ? ( Ja raczej tak ) Albo nie mogę zasnąć , lub budzę się nieraz po 2-3 godzinach snu i tyle pospałem .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frytki lubię z solą i ketchupem. Choć jem je rzadko.

Ja z alkoholem mam tak , że jak wypije mało ( 3-8 piwa ) - obudzę się na 100% w środku nocy i coś robię bo wiem , że nie zasnę. Poniżej 3 piw to jakbym prawie nie pił nic ;p

Jak dowalę z 3-4 promile śpię jak suseł , choć też nie tak od razu ( wczoraj pisałem do przed 2 , aż sen mnie już dopadł ostro , ale wypiłem stosunkowo dużo )

 

Czy lubisz czasem sam/sama się napić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kebab , frytki , chesburger , wsjo potrafię zjeść ze smakiem ;] ( prawie wsjo )

 

A> Fora/TV/Gra naPC/Kkonsola no z 60 %

B> Hmm , mało 10 - 20 % licząc pracę jakąś

C> Staram się ostatnio olewać rozmyślanie ( samo przychodzi jednak bardzo często , ale cięższe ataki - jakie miałem wcześniej- są rzadko )

 

Czy potrafisz zaakceptować fakt samotności ( do samotnych ) ?

 

( Ja raczej nie , na siłę chyba będę dążył do jakiegoś związku, ale muszę jeszcze mocno nad sobą popracować i znaleźć odpowiednią osobę, wydaje mi się , że bliskość mogłaby trochę ładować moje "akumulatory" )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×