Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tym co co przyprawia mnie o uśmiech i ciepłe uczucie? Nawet brzydota potrafi być piękna - naprawdę!

Ale ogólnie to trudno mi powiedzieć.

 

Jak minęło Ci spotkanie rodzinne? Czy może go nie było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był cmentarz i msza w trakcie której nie mogliśmy się nagadać a ja nawyściskałam i wycałowałam moja kuzyneczkę, eh mieć taką córcię :oops: Potem rodzinne śniadanie - ogólnie poranek był cudowny - potem było gorzej, no ale podobno w przyrodzie musi być równowaga :-|

 

Chodziły wczoraj u Ciebie dzieciaki po cukierki, bo bawiły się w Halloween?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że niektóre mogą się wydawać atrakcyjniejsze od tego co sami mamy, np. takie Halloween gdzie ludzie się bawią wydaje się dla niektórych ciekawsze niż nasze Święto Zmarłych- byłam dziś na cmentarzu, ludzie patrzyli po sobie, obgadywali dawno nie widzianych znajomych, eh :? . Wiadomo, że nowości pociągają, ale wg jakiej zasady, trudno powiedzieć? Poza tym uważam, że decyduje o tym... moda ;) No i metoda kuli śnieżnej... poza tym pytanie jest dla mnie za trudne :roll:

 

Obyczaje jakiego narodu odpowiadają Ci najbardziej i czujesz, że mogłabyś/mógłbyś się urodzić w takiej kulturze? (Nieistniejące cywilizację też się liczą ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×