Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chęć zrobienia krzywdy


Sarczin

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam problem 

Gdy zaczynam sie denerwować często "coś mnie napada ", krzyczę, piszczę, robię okropne, straszne miny, zdarzało mi sie uderzyć, popchnac chłopaka. Ostatmio leżelismy razem i było wszytsko dobrze, nagle poczulam ogromną potrzebę zrobienia mojemj chłopakowi krzywdy, lapalam delikatnie za szyję, podduszalam niby w wyglupach. Zdenerwowal mnie brat, poczulam ochotę żeby rozwalić mj głowę, ale tylko dalam kilka klapsos i szarnrlam. Boje sie, że to nie tylko brak kontroli nad sobą ale mize jakies skłonności psychopatycznd, mordercze. Moj chlopak mowi ze to normlane, że sam czasamj tak ma, że zlosliwie mnis szczypnie, ma ochotę mi zrobić krzywdę. Ale ja myślę zd to nie jest normlane, mozd jestem opetana... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,ze warto byłoby udać sie do psychiatry ,bądź psychologa.

Pomogą Ci oni w tym byś dowiedziała się co sie z Tobą dzieje.

Myślę ,ze jest to jakaś forma nerwicy natręctw .Lecz w nerwicy natręctw człowiek ma tylko np. myśli nie fajne ,ale ich nie wykonuje ,gdyż jest to lęk przed tym .

Zapisz sie na wizytę ,im szybciej tym lepiej dla Ciebie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to nie nerwic natręctw, ale jakieś inne zaburzenie, coś jak border/CHAD, tak czy inaczej warto się udać do psychiatry, być może leki albo terapia mogą zlikwidować napady agresji. Psychopata nie jest zaniepokojony swoim zachowaniem, ale człowiek, który traci pełną kontrolę nad swoim zachowaniem z powodów zaburzeń w neuroprzekaźnictwie w mózgu tak.

Edytowane przez refren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×