Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powrót do zdrowia psychicznego po uzależnieniu


AdrianHF

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam na imię Adrian i zmagam się z uzależnieniami od wielu lat. Teraz wychodzę na prostą. Pracuję, to jest jeden z największych plusów, i  wróciłem do treningów, oraz mojej dawnej pasji - Biologii. Problem w tym, że zerwałem całkowicie ze środowiskiem toksycznym i ... NIE MAM ŻADNYCH ZNAJOMYCH. Pracuję ja i szef. jestem montażystą kuchni IKEA. Ta samotność mnie dobija.... Może jest ktoś z Poznania kto chciałby się spotkać, przejść na kawę, albo na spacer. Albo wspomógł mnie jakoś, choćby tu, na forum. Mam dużo marzeń, mam 32 lata, jeszcze mogę odbudować życie, ale samotność, brak wsparcia... to mnie boli każdego dnia. Nie wiem jak żyć...
Pozdrawiam, Adrian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz na tinderze założyć konto, z góry pisać że chcesz tylko pogadać, nowy w mieście, szukasz znajomych itd jeżeli przed uzależnieniem miałeś znajomych na pewno jest to dobra opcja jeżeli tak jak ja nigdy nie dogadywales się z ludzmi to i z tymi poznanymi przez tindera się nie dogadasz. 

 

Być może poznasz tam nawet dziewczynę, moja koleżanka poznała tam chłopaka normalna dziewczyna także nie ma co pisać że to zła opcja. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2019 o 11:32, AdrianHF napisał:

Może jest ktoś z Poznania kto chciałby się spotkać, przejść na kawę, albo na spacer. Albo wspomógł mnie jakoś, choćby tu, na forum.

Zaraz napiszę do Ciebie PW ale podobnie jak Niepewny, doradzę coś: możesz korzystać z serwisu Couchsurfing. On jest dla podróżujących, ale rownież lokalsi mogą iść na organizowane przez nich spotkania: 

https://www.couchsurfing.com/events/international-quiz-night-cs-meet-up-poznan-2019-07-25

W każdy czwartek się spotykają różni ludzie (spoza Polski i z Polski) więc możesz poznać kogoś. Nawet jak nie znasz dobrze angielskiego, znajdą się jakieś osoby z PL z którymi mozesz pogadać. No ale to jest atmosfera pubowa, gadają i piją piwka, nie wiem czy taka do Ciebie teraz trafia, czy powinieneś jednak unikać takich miejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×