Skocz do zawarto┼Ťci
Nerwica.com
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki kt├│re...
Znajd┼║ wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie . Jak w tytule nie daje ju┼╝ rady .. czuje ci─ůg┼éy l─Ök i niepok├│j , strach ogromny , budz─Ö si─Ö z lekiem ,zasypiam tylko na nasennych . Od dw├│ch tyg jestem na po┼é├│wce paroksetyny ,wzi─Ö┼éam j─ů sama po poprzednim leczeniu (kilka lat temu) a teraz wizyt─Ö mam dopiero w lipcu (NFZ) . Jednak nie daje ju┼╝ rady ,czuje ┼╝e ja i moje cia┼éo jeste┼Ťmy na skraju .. mam biegunki ,boli mnie lewa strona brzucha ,zawroty g┼éowy tzn p┼éyn─Ö tak , co ┼éatwiejsze nie jest cierpi─Ö na niedoczynno┼Ť─ç tarczycy , w g┼éowie mam naczyniaka ┼╝ylnego i wysz┼éa mi borelioza z krwi kt├│ra kiedy┼Ť przeleczono ale chyba to wraca, przez sytuacj─Ö rodzinn─ů jestem w permanentnym stresie i chyba to spowodowa┼éo stan w kt├│rym teraz jestem . Jestem na skraju wytrzyma┼éo┼Ťci , a┼╝ tak nigdy nie cierpia┼éam ­čśą

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Witam,

Mo┼╝e nasilony l─Ök jest te┼╝ spowodowany pocz─ůtkiem brania leku antydepresyjnego. tak mo┼╝e podobno by─ç. Wszystko mija, musisz by─ç wytrwa┼éa i stara─ç si─Ö zajmowa─ç g┼éow─Ö zaj─Öciami, kt├│re odci─ůgaj─ů Cie od rozmy┼Ťlania o stanach Twoich. Ja te┼╝ teraz przechodz─Ö przez koszmar (l─Öki ,niepokoj ca┼éy dzie┼ä, natr─Öctwa) . Biore od 9 dni fluoketyne. Trzeba chyba zacisn─ů─ç z─Öby, uzbroi─ç si─Ö w cierpliwo┼Ť─ç i poczeka─ç a┼╝ lek zacznie dzia┼éa─ç. Warto si─Ö te┼╝ modli─ç (je┼Ťli jeste┼Ť wierz─ůca). A pracujesz? Ja tak ale ledwo daj─Ö rad─Ö. Nie wiem czy na zwolnienie nie i┼Ť─ç. Tylko co wtedy blisy pomy┼Ťl─ů. Dopiero co si─Ö o┼╝eni┼éem, wzi─Öli┼Ťmy kredyt na mieszkanie , mamy zobowi─ůzanai finansowe. Powinienem dzia┼éac i by─ç silny a tutaj taka totalna rozsypka:(

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Mnie te┼╝ m─Öczy od samego rana, nie mog─Ö je┼Ť─ç, czuje niepokoj, ko┼éatanie serca i oblewanie potem...troch─Ö przechodzi ale pod wiecz├│r.┬á

Chcia┼éam zej┼Ť─ç z paro,ale po miesi─ůcu nerwica wr├│ci┼éa i znowu wskoczylam na 20mg...my┼Ťl─Ö ┼╝e w ko┼äcu mi przejdzie. Kiedy┼Ť us┼éysza┼éam, ┼╝e na nerwice si─Ö nie umiera,ale ci─Ö┼╝ko z ni─ů ┼╝y─ç┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 18.06.2019 o 08:33, lukka napisał:

Biore od 9 dni fluoketyne.

Mój pierwszy tydz na Fluo był dramatem, chyba rzadko kiedy miewalam aż taki poziom lęku, stresu i fobii. Ale potem to trochę się wyrównało. 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 18.06.2019 o 06:36, magdalenka33 napisał:

. czuje ci─ůg┼éy l─Ök i niepok├│j , strach ogromny , budz─Ö si─Ö z lekiem ,zasypiam tylko na nasennych . Od dw├│ch tyg jestem na po┼é├│wce paroksetyny ,wzi─Ö┼éam j─ů sama po poprzednim leczeniu

Wsp├│┼éczuj─Ö, te l─Öki s─ů straszne. A co robisz na co dzie┼ä, pracujesz?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ja na nerwice cierpi─Ö od 7 lat z przerwami. Leki bior─Ö od 2 lat - Zoloft. Wspomagam si─Ö hydroksyzyna w atakach paniki. Rozumiem was doskonale. Najgorzej czuje si─Ö z rana do po┼éudnia. Ostatnio gorzej znosz─Ö bycie w pracy :(┬ácierpi─Ö do Ok 13, l─Ök, zm─Öczenie,ci─ůg┼éa senno┼Ť─ç, ┼Ťcisk ┼╝o┼é─ůdka, uczucie s┼éabo┼Ťci i boje si─Ö ze zemdleje i narobie szumu w pracy :(┬ákiedy wracam do domu czuje si─Ö lepiej.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu Tuesday, June 18, 2019 o 06:36, magdalenka33 napisał:

Witam serdecznie . Jak w tytule nie daje ju┼╝ rady .. czuje ci─ůg┼éy l─Ök i niepok├│j , strach ogromny , budz─Ö si─Ö z lekiem ,zasypiam tylko na nasennych . Od dw├│ch tyg jestem na po┼é├│wce paroksetyny ,wzi─Ö┼éam j─ů sama po poprzednim leczeniu (kilka lat temu) a teraz wizyt─Ö mam dopiero w lipcu (NFZ) . Jednak nie daje ju┼╝ rady ,czuje ┼╝e ja i moje cia┼éo jeste┼Ťmy na skraju .. mam biegunki ,boli mnie lewa strona brzucha ,zawroty g┼éowy tzn p┼éyn─Ö tak , co ┼éatwiejsze nie jest cierpi─Ö na niedoczynno┼Ť─ç tarczycy , w g┼éowie mam naczyniaka ┼╝ylnego i wysz┼éa mi borelioza z krwi kt├│ra kiedy┼Ť przeleczono ale chyba to wraca, przez sytuacj─Ö rodzinn─ů jestem w permanentnym stresie i chyba to spowodowa┼éo stan w kt├│rym teraz jestem . Jestem na skraju wytrzyma┼éo┼Ťci , a┼╝ tak nigdy nie cierpia┼éam ­čśą

"Na pocz─ůtku brania paroksetyny mo┼╝na wesprze─ç si─Ö benzodiazepiny mi by przej┼Ť─ç ten najgorszy okres pocz─ůtkowy. "Tak gdzie┼Ť czytalem .i co┼Ť na dra┼╝liwy uk┼éad pokarmowy.na pocz─ůtek bez recepty.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö