Skocz do zawartości
Nerwica.com

moje teksty/wiersze/opowiadania


Michu95

Rekomendowane odpowiedzi

cóż pisałem że wrzucę jakieś moje dzieła w sensie że teksty do moich kawałków i je wrzucę nieco później bo muszę się zastanowić co wrzucić oraz wiersze i opowiadania co do nich po prostu dam wam linki do moich 2 blogów jeden jest na Wordpress a drugi na Wattpad oto one: Wordpress: michowyblog.wordpress.com oraz Wattpad: www.wattpad.com/user/Mich95-aka-VanitaS  wiem okładki na Wattpadzie do 3 opowiadań mam beznadziejne ale niestety nie mam grafika na tą porę a co do tła przypadkowo wgrałem je gdy wgrywałem awatar co do tego jak długo piszę no to cóż teksty piszę dłużej niż robię bity czyli jakieś 9 lat poza tym to wiersze piszę jakieś 6 lat oraz e-booki piszę jakieś 4-5 lat a cóż pierwsze opowiadanie takie z prawdziwego zdarzenia a raczej moją biografię no to ja napisałem żeby nie skłamać jakieś prawie 3 lata temu i jest krótka dosyć no i wymaga dopracowania w sensie że ja muszę dopisać więcej wspomnień i ogólnie to dopracować ponieważ niestety te autobiografie nie są dopracowane ale ja się za to wszystko wezmę pomimo iż będę i tak mieć trochę pracy i tu nie tylko chodzi o twórczość ale co do twórczości cóż zapraszam na blogi czytajcie i oceniajcie je będę się cieszyć jak komuś się moja twórczość ponieważ kocham to robić i jestem dumny z siebie jako i artysty i jako człowieka no i nie jest to tak szczerze żadne pieprzenie o Chopinie.

Edytowane przez Michu95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×