Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam serdecznie


Pawel70

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowałem się pod nickiem Paweł70 - 70 to rok urodzenia.

Z góry przepraszam, że nie podaję prawdziwych danych ale na tym forum nie ma chyba znaczenia czy ktoś ma lat 49 czy 47 powiedzmy że powoli zbliżam się to 50tki. Jednocześnie chcę być jakoś tam identyfikowany - i jeśli kiedyś zdecyduję się na coming out (jak już wyzdrowieję, na co ciągle mam nadzieję) - chodzi o to aby było wiadomo, że "ja to ja" ...

Nie mogę sobie pozwolić na "zdemaskowanie" - bo NATYCHMIAST straciłbym pracę ...

Pewne rzeczy chcę z siebie WYRZUCIĆ, pewne po prostu opisać - może komuś to pomoże, a w innych się poradzić ...

"Wypalenie zawodowe" i "depresję" formalnie zdiagnozowano u mnie ponad 10 lat temu ...

Jedno i drugie piszę w "" bo wtedy na pewno to była bzdura ... tak najłatwiej było się pozbyć pacjenta - podrzucając go psychiatrze ...

Dziś faktycznie przyznaję się do depresji, ale ona jest SKUTKIEM WIELOLETNIEJ CHOROBY i niemocy, TOTALNEGO braku sił ...

Moim życiowym mottem - WYMUSZONYM SYTUACJĄ - jest NIGDY SIĘ, NIE PODDAWAJ. Upadniesz - wstań i walcz. Jeśli masz doła - po deszczu PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ WYJDZIE SŁOŃCE.

Łatwo napisać, ale ... ale takie są fakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×