Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Oświęcim]


petrelli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a był może ktoś u Kamili Benio na Starych Stawach albo Pawła Komarzyniec w szpitalu?

 

Lekarze mają dobre opinie w internetach, chociaż wiem jak to jest, każdy ma swoją opinie, jeden pójdzie Oh jak super a drugi narzeka.

 

Ogólnie chce się w końcu do kogoś wybrać, najlepiej w Ośw, nie mam czasu na jazdę w okolice, cały czas praca i dom :/

 

Chciałabym się dowiedzieć więcej o lekarzach, ile biorą, czy naprawdę są dobrzy, ewentualnie kogos lepszego w mieście polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przeprowadziłem się właśnie z Trójmiasta do Oświęcimia i chciałbym poznać ludzi z forum z Oświęcimia i okolic. W Trójmieście poznałem osoby właśnie przez ten portal i utrzymujemy stały kontakt już od wielu lat. Mam nadzieję, że i tutaj się ktoś znajdzie choć wątek widzę, że jest mało aktywny. Interesują mnie osoby, które tak jak ja coś robią ze sobą (czytaj ze swoimi zaburzeniami) oraz cenią relacje z drugim człowiekiem. Nie interesuje mnie wzajemne pogrążanie się we własnym grajdołku. Mi zajęło jakiś czas "wyjście do ludzi" i nauczenie się swobody w towarzystwie znajomych ale z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że się opłaciło. Pozdrawiam i czekam na odzew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×