Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa Zaburzona


Zmieszana

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam mieszane zaburzenia osobowości oraz zaburzenie depresyjne nawracające. Współwystępują u mnie cechy os. borderline, anankastycznej i unikającej. Tak przynajmniej twierdzi pewna psychiatra. Łykam prochy, chodzę od niedawna na psychoterapię. Jestem dziwna, rzadko wychodzę z domu, mieszkam w niewielkiej miejscowości zabitej dechami. Nie jestem osobą nietowarzyską raczej brakuje mi umiejętności społecznych. Podejrzewano u mnie Zespół Aspergera. Kto wie ? Może słusznie :D Trochę się denerwuję bo nawyk unikania wszelkich sytuacji społecznych nawet wirtualnych, jest u mnie bardzo silny, ale cieszę się, że udało mi się w końcu dołączyć do Elitarnego Grona :smile: Mam nadzieję, że będę mogła się wykazać :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Na razie facetka upiera się, że nie mam ZA. A wcześniej sama mnie przekonywała, że mam, kiedy jej podawałam argumenty, że nie. Teraz mówię jej, że chyba miała rację na początku, a ta się upiera, że jednak się pomyliła. Z tymi psychiatrami to dopiero można "oszaleć". Nie miał człowiek problemu to poszedł do psychiatry i teraz ma :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem. Starają się. Trzeba być wyrozumiałym. Tylko co poszłam do psychiatry to dostawałam inną diagnozę, więc czasem ciężko zdecydować komu zaufać i ma się już od tego mętlik w głowie czasami. Może jestem trudna do zdiagnozowania po prostu.
Cześć. Wykonywałaś w swojej poradni test osobowości MMPI 2? Co prawda nie zastąpi to diagnozy specjalisty, ale może być pomocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wykonywałaś w swojej poradni test osobowości MMPI 2? Co prawda nie zastąpi to diagnozy specjalisty, ale może być pomocne.

Miałam kilka różnych testów. Nie pamiętam ich nazw, ale były dość wnikliwe. Wyszło mi, że mam osobowość unikajacą. Potem jednak moja psychiatra stwierdziła, że występują u mnie cechy różnych zaburzeń osobowości. Aktualnie mam diagnozę F61. Stąd też mój nick. Nie jestem łatwa w diagnozowaniu bo wszystko się u mnie miesza i wprowadza diagnostów w błąd. Czasem nawet ja sama nie wiem jaka jestem :) Wiem tylko, że poziom lęku jest u mnie bardzo wysoki przez co nie mogę normalnie funkcjonować. Diagnoza nie ma dla mnie tak dużego znaczenia. Chciałabym tylko móc normalnie żyć ( w zgodzie ze swoimi potrzebami) i realizować swoje marzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×