Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Zmieszana

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Zmieszana

 1. Zmieszana

  Pomocy :(

  oliwkazp, Jezu, ale oni tam na pogotowiu są tępi Niestety nic innego nie mogę doradzić, bo nie miałam takich objawów. Miejmy nadzieję, że za chwilę będzie lepiej.
 2. Zmieszana

  Pomocy :(

  Napisz potem jak się czujesz. Czy to minęło ? Bo widzę, że już się wylogowałaś.
 3. Zmieszana

  Pomocy :(

  Wezwij taksówkę i jedź do szpitala, Oliwko. Jak zobaczą Cię w takim złym stanie to nie będą mogli tego zignorować. Dadzą Ci jakiś zastrzyk na te mięśnie albo coś na uspokojenie, jeśli to nerwicowe.
 4. Zmieszana

  Nowa Zaburzona

  Miałam kilka różnych testów. Nie pamiętam ich nazw, ale były dość wnikliwe. Wyszło mi, że mam osobowość unikajacą. Potem jednak moja psychiatra stwierdziła, że występują u mnie cechy różnych zaburzeń osobowości. Aktualnie mam diagnozę F61. Stąd też mój nick. Nie jestem łatwa w diagnozowaniu bo wszystko się u mnie miesza i wprowadza diagnostów w błąd. Czasem nawet ja sama nie wiem jaka jestem :) Wiem tylko, że poziom lęku jest u mnie bardzo wysoki przez co nie mogę normalnie funkcjonować. Diagnoza nie ma dla mnie tak dużego znaczenia. Chciałabym tylko móc normalnie żyć ( w zgodzie ze swoimi potrzebami) i realizować swoje marzenia.
 5. Zmieszana

  Nowa Zaburzona

  No wiem. Starają się. Trzeba być wyrozumiałym. Tylko co poszłam do psychiatry to dostawałam inną diagnozę, więc czasem ciężko zdecydować komu zaufać i ma się już od tego mętlik w głowie czasami. Może jestem trudna do zdiagnozowania po prostu.
 6. Zmieszana

  Nowa Zaburzona

  Dzięki. Na razie facetka upiera się, że nie mam ZA. A wcześniej sama mnie przekonywała, że mam, kiedy jej podawałam argumenty, że nie. Teraz mówię jej, że chyba miała rację na początku, a ta się upiera, że jednak się pomyliła. Z tymi psychiatrami to dopiero można "oszaleć". Nie miał człowiek problemu to poszedł do psychiatry i teraz ma
 7. Sama najlepiej wiesz czy powinnaś zostać czy się wypisać. Jeśli zdecydujesz się zostać do 26 stycznia będzie to Twoja decyzja, podobnie jeśli zdecydujesz się wypisać na żądanie. Zastanów się, pogadaj z bliską osobą, ze swoją lekarką prowadzącą, opcjonalnie: z ordynatorem, z psychologiem na oddziale. I podejmij decyzję.Jak ja się czułam do czegoś przymuszona to tylko w depresję popadałam, czułam żal i złość. To nic nie daje, samemu trzeba chcieć. Sama najlepiej wiesz jak tam się czujesz czy Ci pomagają czy nie. Leki to nie wszystko. Atmosfera panująca na oddziale jest tak samo ważna, jeśli nie ważniejsza.
 8. Aha. A może dałoby się ambulatoryjnie załatwić to L4 ?
 9. Tak Ci powiedziała, że nie da Ci L4 ? Ale jak to ? Przecież jak przebywałaś w szpitalu, źle się czułaś to nie mogłaś być w pracy. Jakie to ma znaczenie czy wcześniej wyjdziesz ? Zwolnienie Ci się należy. Tak kobieta przegina i to ostro. W Twoim szpitalu jest na pewno Rzecznik Praw Pacjenta Psychiatrycznego. Radziłabym Ci się z nim skontaktować.
 10. Witajcie. Mam mieszane zaburzenia osobowości oraz zaburzenie depresyjne nawracające. Współwystępują u mnie cechy os. borderline, anankastycznej i unikającej. Tak przynajmniej twierdzi pewna psychiatra. Łykam prochy, chodzę od niedawna na psychoterapię. Jestem dziwna, rzadko wychodzę z domu, mieszkam w niewielkiej miejscowości zabitej dechami. Nie jestem osobą nietowarzyską raczej brakuje mi umiejętności społecznych. Podejrzewano u mnie Zespół Aspergera. Kto wie ? Może słusznie Trochę się denerwuję bo nawyk unikania wszelkich sytuacji społecznych nawet wirtualnych, jest u mnie bardzo silny, ale cieszę się, że udało mi się w końcu dołączyć do Elitarnego Grona Mam nadzieję, że będę mogła się wykazać
×