Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam osób z objawami somatycznymi nerwicy, które trwają 24


MissPanic

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.08.2018 o 21:01, White Rabbit napisał:

Bardzo chciałabym, by w Polsce zalegalizowana i dostępna była usługa eutanazji.

 

A jednocześnie boimy się śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucisk w glowie codzinnie24 h na dobe. Zaburzenia równowagi fizycznej,zaburzenia koncentracji. Zaburzenia rytmu serca , napady wysokiego tętna, ciśnienia, ciągle napięcie wewnętrzne, ciagla analiza pracy serca. Slaba kondycja fizyczna starch przed wysokim tetnem i ciśnieniem strach przy lekkim wysilku nawet szybszy krok wywołuje lek bo czuje bicie serca. Mrowienie w nogach uczucie jakbym miala eksplodować jakby cos mialo sie stac ze mna . Strach przed byciem samej w domu lub z dziećmi starch przed jazda samochodem z dala od szpitala zawroty głowy,bujanie podczas chodzenia oraz jakby chodnik osuwal sie lub ktos mnie pchal, ciagly strach przed wylewem ( raz dostalam ataku ze ciemno zrobilo mi sie przed oczami i jakby krew rozlewala sie w mózgu) od tamtej pory mam ten lek przed udarem wewnetrzny niepokoj, uczucie w glowie jakby ktos mi.kijem w glowe dal lekarze opisuja to tak ladnie mgla umyslowa ciagle zmęczenie podczas ataków walace serce, zaburzenia rytmu serca potworne zimno, trzepie mnie jakbym.miala padaczke czasem drętwienie rak uczucie jakby sine robily sie, problem z oddychaniem nie moge nabrac powietrza. Ciagle spac mi sie chce jestem zmeczona,buja mna zle widzę nie moge sie na niczym skupić palenie w glowie szumy i piski non stop. Od 5 tyg mam.takie zawroty glowy a w sumie uczucie bujania ze szok😞 Zasypiam po 1-2h pobudka i po 2-4 h nie spie i rano wstaje. Budze sie roztrzesiona z walacym sercem i ostatnio dłonie mi mrowieja albo wlasnie przez to budze sie w nocy albo poprostu rano zdretwiale lapy🙈🙈 

i jak tu zyc z tymi somatami😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×