Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakim zwierzęciem jesteś?(dobry test)


neon

Rekomendowane odpowiedzi

Orzeł

 

Powszechnie podziwiane za ich wyższą duchowość. Orły mają tendencję do kaprysów i emocjonalnego roztrzęsienia. Unikając zaangażowania, wolą być w ciągłym ruchu, często bez konkretnego powodu, po prostu dla czystej przyjemności odkrywania. Najbardziej ze wszystkich zwierząt orły kochają podróżować, rzadko pozwalają sobie na integrację z lokalną społecznością.

 

coś w tym jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilk

Jesteś atrakcyjny, wysportowany, stanowczy, namiętny, ale agresywny.

Wilki są ekspresyjne i wyraźnie komunikują swój stan emocjonalny przy pomocy języka ciała. Ciężko pracują and rozwijaniem swoich relacji towarzyskich. Z ich wrodzonym szacunkiem dla pracy zespołowej zawsze łatwo im przychodzi zająć odpowiednie miejsce w grupie, zarówno jako lider, jak i zwykły członek drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeleń

Jesteś piękny, nieuchwytny, elastyczny, idealistyczny, ale niespójny.

To piękne i delikatne stworzenie jest doskonałym przykładem gatunku łownego, z jego bystrym umysłem i zwinnym ciałem musi ciągle uważać na niebezpieczeństwo. Jeleń, poszukując harmonii w życiu, dąży do skrajnie emocjonalnych sytuacji, stabilność może mu przynieść samotność lub związek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem SOWĄ :D

Jesteś mądry, szczery, ale konserwatywny.

Sowa to spokojna strona osobowości ptaków. Istota o wielkiej uczciwości, jej spokojna postawa nadaje aurę tajemniczości i nieśmiałości - :mrgreen: . Zawsze zadbana, szlachetna indywidualność z elegancką nutą piękna (tak, to o mnie :twisted: ) i prostoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeleń

 

To piękne i delikatne stworzenie jest doskonałym przykładem gatunku łownego, z jego bystrym umysłem i zwinnym ciałem musi ciągle uważać na niebezpieczeństwo. Jeleń, poszukując harmonii w życiu, dąży do skrajnie emocjonalnych sytuacji, stabilność może mu przynieść samotność lub związek.

 

Zgadza się w 100%, jak czytam inne opisy zwierząt to mam mniejszą zgodność, a samo zwierzę i jego nazwa "jeleń", niezbyt dobrze mi się kojarzy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orzeł

Jesteś atrakcyjny, pewny siebie, ale niecierpliwy.

Powszechnie podziwiane za ich wyższą duchowość. Orły mają tendencję do kaprysów i emocjonalnego roztrzęsienia. Unikając zaangażowania, wolą być w ciągłym ruchu, często bez konkretnego powodu, po prostu dla czystej przyjemności odkrywania. Najbardziej ze wszystkich zwierząt orły kochają podróżować, rzadko pozwalają sobie na integrację z lokalną społecznością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LIS

Jesteś autonomiczny, szczodry, kreatywny, kokieteryjny, ale odkładasz wszystko na później.

Ostentacyjność to nie jest raczej styl lisa, woli on pozostać niepozorny i wybiera subtelność i przebiegłość nad brutalną siłę. Żyje w małym, przytulnym otoczeniu, a jego dom jest zwykle uporządkowany i czysty. Osobowość łowcy sprawia, że lisy są w dobrej formie fizycznej i lubią sport, który angażuje zarówno ich ciało, jak i umysł.

 

Nie zgadza się, że odkładam wszystko na później. Raczej lubię mieć wszystko zrobione na bieżąco, bo nie lubię zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×