Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam - 4711


4711

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, nazywam się Tomasz, jestem już po dwódziestce. Na samym wstępie muszę przyznać - sam nie daję wiary temu, że zdecydowałem się założyć konto i cokolwiek napisać. Ale zachowując maniery, na samym początku, witam Państwa. Więc co do tego założenia konta, bo sprawa jest dla mnie co najmniej... cudaczna! Rzecz jasna nie chciałem nikogo obrazić tym brakiem wiary, oraz tym, że piszę na tym forum. Po prostu... to chyba bardzo nie w moim stylu, jeśli możemy tak powiedzieć. Ale jednak napisałem. Dlaczego? Chyba dlatego, że potrzebuje informacji. Od jakiegoś czasu dziwnie się czuję, a tutaj sporo osób wydaje się dysponować, jeśli nie wiedzą, to przynajmniej informacjami, które mogą mi w jakiś sposób pomóc. Proszę mi wybaczyć to przedmiotowe podejście, ale ostatecznie nie znamy się. Chociaż mam nadzieję, że uda się mi to zmienić i trochę bardziej spersonalizować moją osobę. Ale wydaje mi się, że a to potrzeba czasu, i tak ciągle jestem w szoku, że... napisałem!

I zamierzam napisać jeszcze raz! Ale nie w tym temacie, teraz wybiorę odpowiedniejszy dział. Tutaj chciałem się tylko przywitać, jak i powiedzieć, że bardzo mnie cieszy fakt, iż takie forum jak to, w ogóle istnieje! Bardzo mi miło mieć możliwość Państwa poznać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×